Replika apie “nebėra gerų vyrų”

Labai dažnai girdžiu iš klienčių šį išsireiškimą įvairiomis formomis: nėra gerų vyrų, visi vyrai silpni ir nenori imtis atsakomybės ir t.t. Ir manau, kad už tai, kad atsirado daug silpnų vyrų, atsakomybė tenka pačioms moterims. Iš pradžių mamoms, paskui – žmonoms.

Pradėkime nuo pradžių, kai gimsta berniukas. Kaip manote, jeigu jis visą vaikystę stebės mamą, kuri viską daro pati, sprendžia visas problemas ir elgiasi su vyru, berniuko tėvu, kaip su kvailu vaikus – koks elgesio šablonas susiformuos berniukui nuo pačios ankstyviausios vaikystės?

Aš dabar nekalbu apie nedarnias, problemines šeimas, kur tvyro smurtas, alkoholizmas ir visiškas siaubas. Ar apie tas, kur yra tik mama ir močiutė (berniukas neturi vyriško elgesio pavyzdžio). Kalbu apie “normalias” šeimas, kuriose yra tėvas.

Apsidairykite aplinkui, pasiklausykite, kaip dauguma moterų bendrauja su savo vyrais.

“Nepamiršk pavalgyti, kotletai šaldytuve, trečioje lentynoje iš dešinės. Būtinai pasišildyk. Šildyti reikia 10 minučių.”

Tarytum vyrui nepakaktų intelekto pačiam susigaudyti, kaip galima namuose pavalgyti…

Arba:

“Būtinai užsidėk juodą megztą šaliką ir štai tas kojines kartu su batais su kailiu, tik nesupainiok”.

Taip kalbama su kvailu vaiku, o ne su protą turinčiu suaugusiu žmogumi, galite tai suprasti?

Ir aš čia dar apie visiškai normalius santykius rašau.

Apsėstos motinystės instinkto moterys neretai elgiasi su suaugusiu vyru kaip su silpnapročiu mažvaikiu, kuris nepajėgus pats apsirengti ar pavalgyti. Jos labai mėgsta spręsti visas šeimos problemas, nepalikdamos vyrams jokios galimybės pasireikšti, labai mėgsta viską kontroliuoti ir veikti, įjungusios “mamytės” režimą. O paskui stebisi: kodėl mano vyras toks infantilus?

Visiškai natūralu ir logiška, kad vyras galiausiai taps infantiliu ir dienų dienas drybsos ant sofos. O kuriems galams jam stengtis? Kam rūpintis savo moterimi ir namais? Juk gyvena su “boba su kiaušais” – ji pati viską išspręs ir viską suorganizuos. Logiška.

Šį scenarijų, žinoma, galima sulaužyti. Supraskite – nuo moters labai daug kas priklauso.

Kodėl vyrai galvoja, kad po vakaro restorane jūs jiems vos ne skolinga seksą? Todėl, kad pačios moterys taip elgiasi ir tai leidžia.

Kodėl vyras neprisiima atsakomybės ir gyvena su moterimi susimetęs skudurus be jokių įsipareigojimu, o moteris neretai dar ir pinigus uždirba? Todėl, kad pačios tokios moterys sutinka su tokiais santykiais, suprantate? Viskas labai paprasta.

Pačios moterys nustojo įžvelgti savyje kokią nors vertę, nustojo save gerbti ir būti moterimis. Galbūt atėjo laikas kažką keisti?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *