Šabloniškos moterys

Neseniai įvykęs pokalbis su drauge paskatino parašyti apie šabloniškas moteris. Šiandien jos labai madingos.

Tiesiog kažkokia tendencija pastaruoju metu susiformavo – užkimšti moteriškas galvas įvairiais algoritmais. Atsirado begalė specialistų, begalė krypčių, kur įvairaus plauko guru tiksliai žino, ką reikia daryti, kad moteris santuokoje būtų mylima ir laiminga.

Taip, sutinku, yra esminių dalykų, kurių santykiuose geriau nedaryti: rėkti ant vyrų, svaidytis batais ir lėkštėmis, slėpti raktus nuo jo automobilio ir t.t. Pasekmės bus nemalonios, labai operatyviai susilauksite adekvataus atsakymo – visa tai suprantama.

Tačiau šiuo atveju visi tie guru svaidosi visai kitokiais patarimais. Atseit, jei nori būti moterimi iš didžiosios M raidės, tau reikia:

  • Užsiauginti ilgus plaukus;
  • Nešioti sijonus, pageidautina – ilgus;
  • Nedemonstruoti pykčio;
  • Nepriimti sprendimų, susijusių su tavo gyvenimu, savarankiškai, užkrauti šitą naštą vyrui;
  • Ir t.t.

Na, ir dar visa krūva keistokų, mano manymu, rekomendacijų.

Ir štai, jei laikysiuosi viso šito taisyklių sąvado, mane būtinai pastebės vertas vyriškis ir jis mane, savaime aišku, pamils.

Klausimas: ką realiai pamils vyras – mane ar tą tikros Moters šabloną, tą Tikrą Moterį, kuria aš taip meistriškai apsimetinėju?

Sekantis klausimas: kaip ilgai reikia apsimetinėti, jeigu man norisi būti su tuo vyriškiu? Visą gyvenimą?

Štai čia man jau baisu darosi, nes visos tos madingos koncepcijos žiauriai „pjaunasi” su žiniomis, kurias gavau, kai nutariau tapti psichologe.

Logiškai mąstant, kad tapčiau laiminga, aš turiu atsisakyti savo asmenybės ir savo troškimų, privalau žaisti kažkokį žaidimą su konkrečių taisyklių rinkiniu ir taip – visą gyvenimą. Atvirai kalbant, šiurpas ima nuo tokių teorijų.

Mielos moterys, jei norite išlikti savimi ir būti mylimos – pirmyn. Aš tikiu, kad galima būti savimi, su visais savo troškimais, požiūriais į gyvenimą ir tuo pat metu likti vertomis meilės. Jūsų tikrosios prigimties nepakeis jokie plastikiniai surogatai, netgi jei jie labai plačiai išreklamuoti ir labai gražiai pateikti. Nes visada išlieka tikimybė, kad panaudojusios plastikinius surogatus, jūs ir meilę gausite plastikinę.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *