Santykių analizė: kas jūs esate savo vyrui?

Sužinoti, kokie jūsų santykiai ir ką jūs reiškiate savo vyrui, visai nesunku. Pagal psichologinę teoriją, kad vyras ir moteris turi savyje nesąmoningą priešingos lyties pusę, tų variantų gali būti tik trys: moteris, duktė ir motina.

Pirmasis pavadinimus mūsų vidinei priešingos lyties daliai – Animus ir Anima – sugalvojo K.G. Jungas. Animus – nesąmoningų vyriškų savybių ir potencialų rinkinys moters pasąmonėje, o Anima – vyriškos pasąmonės moteriškoji pusė. Brandus suaugęs žmogus turi būti vientisas. Kai jis turi neišvystytą kurią nors savo dalį, tai nesąmoningai ieško kito žmogaus, kuris galėtų kompensuoti tą trūkumą.

Dabar pabandykite nustatyti, koks yra jūsų vaidmuo santykiuose su partneriu.

I variantas. Duktė

Moteris savo vyrui yra savotiška „duktė“, o jis jai –„ tėvas“. Jų santykiai yra vaiko–tėvo tipo. Iš savo „tėtušio“ ji laukia besąlygiškos meilės, globos, rūpinimosi, apsaugos – viso to, ko vaikystėje pakankamai negavo iš savo tėvo. To, ko ji savarankiškai sau duoti negali. Kodėl? Mat jos „vidinis vyras“ (Animus) nėra išsivystęs, vietoj jo viešpatauja hipertrofuotas „vidinis vaikas“.

Aktyvus „vaikas“ padaro moterį santykių pradžioje labai patrauklia vyrui. Ji būna emocionali, nuoširdi, patikli. Jam kyla noras ją globoti ir saugoti. Būtent tai ir įvyksta bendravimo pradžioje.

Tokia padėtis moteriai labai patinka. Ji galvoja: „Kaip man pasisekė sutikti tokį vyrą, kuris taip rūpinasi manimi!“

Po kurio laiko vyras pavargsta būti tėvu savo moteriai. Jis pats ima trokšti, kad kas nors juo pasirūpintų. Santykių pokyčiai negali patikti moteriai. „Kas su juo pasidarė? Gal nebemyli manęs?“ Tada ji arba susitaiko su nemalonia padėtimi, arba išeina ieškoti kito „tėtušio“.

II variantas. Rūpestinga motina

Moteris savo vyrui atlieka motinos vaidmenį, o jis jai yra tarsi vaikas. Jų santykiai yra vaiko–motinos tipo.

Nemažai vyrų iš pat pradžių ieško sau „mamyčių“. Suranda ir gyvena be rūpesčių.

Tokie vyrai turi savyje aktyvų „vidinį vaiką“, kuris užgožia silpną ir neišsivysčiusį „suaugusį vyrą“ jų viduje. O moterys turi stiprių motinos savybių. Jų „suaugusios moters“ dalis (Anima) taip pat būna labai silpna ir neišsivysčiusi.

Tokias poras lengva atpažinti iš jų pokalbių. Moteris kalba vadovaujančiu tonu, nuolat komanduoja , nurodinėja. Jos tonas labai primena griežtą mokytoją, kuri kalbasi su nepaklusniu mokiniu.

Tokios moterys paprastai pačios nesuvokia, kad vaidina motinos vaidmenį.

III variantas. Moteris

Ji savo vyrui yra moteris, o jis jai – vyras. Jų santykiai yra draugiški, partneriniai.

Jos „vidinė moteris“ yra aktyvi. Jo „vidinis vyras“ – taip pat. Be to, vyro Anima yra gerai išsivysčiusi. Jis moka rūpintis ir mylėti.

Tą patį galima pasakyti ir apie jos „vidinį vyrą“ (Animus). Ji moka rūpintis ir mylėti.

Abu partneriai, turintys savyje išvystytas ir stiprias priešingos lyties dalis, užmezga santykius ne tam, kad gautų iš kito tai, ko jiems patiems trūksta, o tam, kad duotų.

Patys spręskite, kuris variantas jums labiausiai priimtinas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *