Saugokitės „sulaužytų“ moterų, nebent ketinate jas labai mylėti

Jų širdys jau visos žaizdotos, dėl to reikia tokią moterį arba labai mylėti, kad priimtum jos sudegintą iki pelenų širdį ir dabar jau pakankamai „sunkų“ charakterį, arba paleisti ją, kad nesikankintumėte – nei jūs, nei moteris.

Ji trokšta mylėti, tačiau jai baisu vėl atsiverti, pasitikėti, įsileisti vyrą į savo širdį, o paskui suklysti. Ji bijo, kad nebegalės išgyventi šio skausmo dar sykį. Ji stums jus šalin iš savo gyvenimo ir jums bus labai sunku ir sudėtinga ją vėl „atitirpdyti”.

Dabar ji viską daro iš pozicijos „noriu“, „man galima ir aš tai sau leidžiu“, kadangi trokšta pagaliau atsikratyti skausmo, kurį patyrė po to, kai sudužo širdis. Dabar ji nori būti laisva… tačiau taip pat ir mylima. Todėl jai taip sunku ir sudėtinga vienu ir tuo pačiu metu. Šitai irgi būtina suprasti.

Gyvenimas ją ne kartą laužė, dovanojo žmones, o paskui staiga atimdavo. Visa tai – jos patirtis, pamokos, randai. Tačiau ji nepasidavė ir tapo šimteriopai stipresnė, nei buvo anksčiau, ir tuo realiai didžiuojasi. Ji pajėgė, ji susidorojo, ji išgyveno ir užsiaugino naujus sparnus sau už nugaros, ir šį kartą jie jau ne iš plunksnų, dabar jie – plieniniai.

Jeigu esate tam pasiruošę, pasiruošę drauge su ja skrajoti po laimės ir meilės debesis, tačiau kartais vis dar skaudžiai nukristi ant žemės, kai ji vėl pasibalnos savo „raganos šluotą“, tada ši moteris bus skirta jums. Gyvenimas jai suteikė tūkstančius priežasčių palūžti ir išsižadėti savęs bei meilės, tačiau ji išgyveno, ji pajėgė.

Ir dabar jau niekas jos nesulaužys, ji daugiau nesitenkins mažesniu, nei yra realiai verta. O verta ji yra nuoširdžios meilės, abipusiškumo, pagarbos, ištikimybės, saugumo ir pasitikėjimo rytojaus diena jausmų, gyvenant greta vyriškio.

Jeigu šis tekstas apie jus, jeigu jūs pasiruošę dalintis su tokia moterimi ne vien savo gyvenimą, bet ir širdį, reiškia, jūs išlošėte pagrindinį savo gyvenimo prizą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *