Savanaudiškumas? Kaip iš tikrųjų realizuojama moteriška energija?

Moteriška energija gali pasireikšti šiame pasaulyje skirtingais būdais, ir tai priklauso nuo pačios moters vidinės būsenos.

Pavyzdžiui, esama yra moterų-aukų, kurios nelabai domisi savimi, savo poreikiais ir troškimais, mintys apie save jai paskutinėje vietoje. Jos nežino, ko iš tikrųjų nori iš gyvenimo, kokių stiprybių turi, kaip gali tobulėti ir augti. Atsidurti ir gyventi tokių moterų erdvėje nėra jokio noro, jos skleidžia aplink save destruktyvią energiją, kuri nukreipta tiek į pačią moterį, tiek į jos vyrą ir kitus aplinkinius. Tokios moters gyvenime nieko nevyksta ir šita stagnacija persiduoda vyrui.

Taip pat yra moterų, kurios stipriai užsiciklinusios į save, joms svarbu nuolat būti dėmesio centre, visa jų energija nukreipta išskirtinai į save, mylimiausią. Tai – moteris-vartotoja. Jie šventai įsitikinusi, kad visas pasaulis turėtų būti sukoncentruotas tik į ją, o tai reiškia, kad visi žmonės, įskaitant vyrus, visada jai viską skolingi. Atsidūręs tokios moters erdvėje, vyras išsunkiamas kaip citrina, nieko negaudamas mainais.

Yra moterų-gelbėtojų, kurios pasirengusios dėl savo partnerio padaryti bet ką. Jos pasiruošusios pamiršti save, kad tik vyrui būtų gera ir komfortiška. Moteris tokiuose santykiuose greitai išsenka, o vyras pavirsta energetiniu vampyru, kuris greitai praras susidomėjimą savo auka, kai tik gaus iš jos viską, ko jam reikėjo.

Kad moteriškoji energija įgytų harmoniją ir galėtų pasauliui bei žmonėms tiek duoti, tiek sugrąžinti, svarbu, kad moteris viduje būtų vientisa ir subrendusi – su adekvačia saviverte, pažinotų tikrąją save, būtų save realizavusi ar realizuojanti, mokanti patirti tikrą malonumą iš savęs ir supančio pasaulio, pajėgianti džiaugtis, mėgautis, sąmoningai mąstanti, turinti savo pasaulėžiūrą, aiškiai suprantanti, ko ji nori iš gyvenimo ir savo partnerio.

Tokios moters erdvėje bet kuris vyriškis, ne vien jos partneris, pasijus tikru vyru. Jis trokš gauti šios energijos iš moters, kad galėtų pasiekti savo tikslus, įgytų naujų galimybių, jis bus tokiai moteriai dėkingas, žavėsis ja, paklodamas jai po kojomis visas šio pasaulio gėrybes.

Tik tokiu atveju moteris ir vyras gyvens harmonijoje, meilėje ir vyriškos bei moteriškos energijos balanse, gaudami viską, ko tik panorės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *