Save mylinčios ir vertinančios moters įpročiai

Kūnas yra mūsų pagrindas. Kiekvienos moters darbas yra rūpintis savo kūnu. Tai tiesiogiai veikia ir psichiką! Jei kūnas netvarkingas, tai ir siela nebus tvarkinga.

Įpročiai moters kūnui

Įprotis pakankamai miegoti yra būtinas grožiui ir proto bei sielos harmonijai, nes miego trūkumas veda prie fizinio kūno destrukcijos, sutrinka hormoninis fonas, kuris tuomet sukelia nerimą, dirglumą ir depresiją. Taip pat greit gali atsirasti patamsėję paakiai ir raukšlės.

Pailsėkite, pavargę pereikite prie kitokio pobūdžio veiklos. Juk būtent nepakankamas poilsis lemia nenorą daryti ką nors svarbaus, dirglumą ir depresiją, taip pat antsvorį! Taip pat turėtumėte eiti į sporto salę. Atsipalaiduokite ir atlikite bent 20 minučių treniruotę.

Skaniai ir sveikai valgykite – ne veltui sakoma „esate tai, ką valgote“. Save mylinti moteris savo kūnui duoda tik geriausius produktus. Įvertinkite save ir maitinkitės skaniai ir sveikai!

Būkite aktyvi ir pakankamai judėkite, nes jūsų kūnui reikia judėjimo. Papildomas judėjimas labai naudingas, tačiau, žinoma, kaip ir visuose dalykuose, pagrindinė taisyklė – saiko jausmas! Judėjimas degina tai, ką skaniai suvalgėte, taip pat jis įjungia džiaugsmo hormonus. Net kai jums liūdna, stenkitės judėti – vaikščiokite ar bėgiokite. Rūpinkitės savo sveikata.

Išpuoselėta išvaizda – tai nereiškia, kad užtenka kartą per metus pasidaryti manikiūrą, turite nuolat rūpintis savo išvaizda. Tai turi būti jūsų įprotis, kuris nepriklauso nuo išorinių aplinkybių. Juk tai darote ne dėl kokio nors žmogaus ar visuomenės, o dėl savęs. Vertinkite save – rūpinkitės savimi visada!

Intymūs santykiai – mėgaukitės intymiu gyvenimu ne dėl to, kad partneris to nori. Pagarba sau reiškia, kad intymumą priimate kaip malonumą, tik tada moteris gali suteikti malonumą ir partneriui. Vertinkite save – mylėkite savo kūną! Nauda bus tik tada, kai perskaitę šį straipsnį nedelsiant pradėsite ką nors daryti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *