Sėkmingi santykiai

Sėkmingi santykiai pagrįsti tuo, kad vyras ir moteris – tai vientisos, nepriklausomos, savarankiškos asmenybės. Tokiai asmenybei, kad ji normaliai gyventų ir jaustųsi, nereikalingas kitas žmogus.

Dėl to tokie žmonės sąmoningai pradeda santykius ne iš poreikio ar būtinybės išspręsti kito žmogaus pagalba kokias nors savo vidines ar išorines problemas.

Sėkminguose santykiuose vyras ir moteris leidžia vienas kitam rūpintis savimi. Jie ramiai sprendžia visus konfliktus, todėl, kad kalbasi vienas su kitu, o jeigu susitarti nepavyksta, ramiai atsitraukia į šalį arba apskritai palieka santykius ir toliau gyvena savarankiškai.

Kai vyras ir moteris nėra pakankamai subrendę ir jiems reikia vienas kito, kaip įrankių savo problemoms spręsti, šiuo atveju jiems teks įveikti visą eilę išbandymų, kad pagaliau psichologiškai subręstų.

Jei vyras turi problemų su moterimis ir atvirkščiai, kai vyrai neigia moteriškas energijas, o moterys – vyriškas, santykiuose kils problemų, kurių esmė – atitinkamos šių energijų priėmimo pamokos.

Jei yra noras gauti sveikų ir kompetentingų santykių naudą, būtina tapti vientisa asmenybe, ir tai padaryti reikia ne jūsų partneriui, o jums asmeniškai.

Žmogus, kuris formuoja savo vientisumą, padeda ir kitam greta esančiam tokiu tapti.

Jeigu tai nesuveikia, tuomet pamoka nesuveikia ir jūs paliekate šiuos santykius, o pas jus ateina žmogus, kuris yra tame pačiame suvokimo lygmenyje kaip ir jūs.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *