Šešios priežastys, kodėl moteris viena

Vis daugiau šiuolaikinio pasaulio moterų susimąsto, kodėl jos vienišos. Puikūs išoriniai duomenys, gebėjimas gaminti maistą ir kurti jaukius namus. O svarbiausia – kosminio masto savimeilė. Ne mergina – svajonė. Tačiau gerbėjų, deja, nedaugėja. Kodėl?

Šiame tekste aptarsime šešias moterų, nešiojančių karūną ant galvos, vienišumo priežastis.

Vyras visą laiką skolingas ir privalo

Moterys mano, kad visas užduotis atlikti privalo būtent partneris. Dirbti, padėti namuose, rūpintis antrąja puse. O moters užduotis – džiuginti savo grožiu. Tačiau poroje nėra žodžio „privalai“. Visi prašymai ir įsipareigojimai vykdomi savo iniciatyva, be pareigos jausmo ir įtampos. Vyrai bėga nuo moteriškių, kurios bando apkrauti visomis įmanomomis ir neįmanomomis pareigomis. Vyrams reikalinga veikimo laisvė, jie nori, kad antroji pusė juos palaikytų, o ne įkinkytų į kokią nors baudžiavą.

Priekaištai

Svarbiausia pretenzija: „Kodėl nesistengi daugiau uždirbti?“. Tokiai moteriai visada kažko trūksta. Pinigų, rūpinimosi, dėmesio. Juk pas kitas vyrai geresni, ir ji nenori būti blogesnė už savo bičiules. Partneriui belieka ištisas dienas klausytis mylimosios pretenzijų ir reikalavimų. Anksčiau ar vėliau vyriškiai išeina nuo tokio toksiško negatyvo šaltinio, o „karalienė“ lieka išdidžioje vienatvėje.

Ji neprivalo nieko daryti namuose

Šio tipo moterys įsitikinusios, kad buitinės pareigos – praeities atgyvena. Tvarkymasis, maisto gaminimas ir kitos užduotys – tai vyro arba aptarnaujančio personalo atsakomybė. Jeigu partneris pats nenori atlikti namų ruošos darbų, reiškia, jis turi privalo daugiau uždirbti, kad galėtų sumokėti minėtam personalui. O moteris privalo tik mylėti ir dovanoti vyrui švelnumą, visa kita – vyro našta.

Nėra nekilnojamo turto

Kam pradėti santykius be materialaus pagrindo? Nei buto, nei automobilio – ar jie apskritai kada nors atsiras? Tokios moterys nenori užmegzti santykių su „elgetomis” ir laukia princo ant balto žirgo. Tačiau būtina suprasti, kad visas turtas užgyvenamas bendromis pastangomis. Neįmanoma pasiekti sėkmės, jei santykių labui stengiasi tik vienas partneris.

Jo pinigai – tai jos pinigai, o jos pinigai jo visiškai neliečia

Toks santykių modelis įprastas bene pusei, jei ne daugiau, šiuolaikinių porų. Iš pradžių vyrui viskas tinka, tačiau tik iki to laiko, kol šeima nesusiduria su pirmaisiais sunkumais. Ne visada vyro atlyginimo užtenka dviem žmonėms. Be to, vyras irgi nori dalį savo pinigų išleisti sau pačiam. Šitoks moters elgesys – elementarus egoizmas, kurio darnioje poroje būti negali.

Tai moteris priėmė vyrą į šeimą, o ne atvirkščiai

Taip atsitinka, kai ji jau turi vaiką iš ankstesnių santykių. Ji su vyru elgiasi reikliai ir žvelgia iš aukšto. Yra įsitikinusi, kad vyras turi nuo ryto iki vakaro dėkoti už tai, kad turi šeimą. Ši moteris absoliučiai nesupranta, kad partneris – ne daiktas, kurį galima įsigyti. Tai gyvas žmogus, kuris irgi sugeba jausti, kaip visi kiti žmonės.

Ilgametė patirtis rodo, kad santykiuose reikia gerbti vienas kitą ir nebūti egoistais. Būtina nuolat analizuoti absoliučiai visus veiksmus ir poelgius, pasikliauti ne tik savo nuomone, bet ir atsižvelgti į vyro nuomonę.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *