Silpnas vyras niekada neatleis moteriai dviejų dalykų

Jis gali pykti, pravardžiuoti, nekęsti ar visai išeiti…

Kuo labiau savimi nepasitikintis yra vyras, tuo daugiau nemalonių momentų kils.

Dauguma iš mūsų norėtų sukurti laimingus santykius. Tokius, kad kartu gyventi būtų lengva ir paprasta, nebūtų jokios įtampos. Kad taip būtų galima pasirinkti partnerį ir gyventi su juo laimingai visą gyvenimą!

Deja, realybė dažnai būna kitokia. Mes norėtume plaukti pasroviui ir nieko nedaryti dėl savo sėkmės.

Kartais moterims pagalius į ratus mums įkiša partneris. Jūs jį mylite, branginate, o jis viso to neįvertina. Ir jeigu jis yra tikrai silpnas , tai jis niekada neatleis jums dviejų dalykų.

1. Asmeninės sėkmės, kuri pranoksta jo paties laimėjimus.

Toks dalykas labai stipriai žeidžia vyro savimeilę. Jis mano, kad namuose gali būti tik viena šeimos galva. Ir moteriai negalima net bandyti tapti geresnei už jį. Net jeigu jis yra visiškas niekas ir menkysta, jis neleis moteriai būti geresnei už jį.

Tokių problemų kyla daugybei porų, kurias sudaro stipri, sėkminga moteris ir silpnas vyras. Tokie santykiai niekada nesusiklosto laimingai ir galiausiai išyra, nes vyras nori kontroliuoti stiprią moterį, bet negali, o moteriai po kurio laiko nusibosta „tąsytis“ su menkysta.

2. Laisvės ir savarankiškumo.

Jeigu su pirmu punktu silpnas vyras dar gali kažkaip susitaikyti ir suprasti, tai su antruoju – niekaip. Argi galima paleisti mylimąją kažkur vieną ar leisti jai pačiai priimti sprendimus? Ne. Juk ji jam pavaldi, yra nuo jo priklausoma ir turi taip likti visą gyvenimą.

Kokia tokių santykių prasmė? Vergovė seniai panaikinta, moterys gavo balso teisę. Kokios dar gali būti pretenzijos? Moterys jau gali išgyventi ir be vyrų. Kam joms gadinti savo gyvenimą dėl silpno vyro?

Kai kurių silpnų vyrų galvose tebetūno pasenusi nuostata, kad žmona yra jo nuosavybė, jeigu jau ištekėjo už jo. Dabar jau nebegali būti atskirų interesų, laisvalaikio pomėgių, o siekti karjeros moteriai apskritai nedera.

Štai ką reikia suvokti silpno vyro moteriai: net rimtuose santykiuose turi būti pasirinkimo laisvė.

Jūs turėjote asmeninį gyvenimą iki susitikimo su partneriu, jis turi būti ir po jo. Santykiai turi įsimontuoti į jūsų gyvenimą, o ne atvirkščiai. Bet moterys dažnai aukoja viską dėl partnerio. Ir tada santykiai baigiasi neišvengiamu išsiskyrimu. Tik su sunkiomis pasekmėmis, nes iš santykių moteris išeina visiškai tuščia, išsunkta ir jaučiasi niekam nereikalinga.

Nepasiduokite silpno vyro provokacijoms. Jeigu jis stengiasi jus riboti, suvaržyti, tai bėkite nuo jo kuo greičiau, kol nepraradote sveikatos ir nesužalojote savo sielos.

Kuo labiau nepasitikintis savimi vyras, kuo jis silpnesnis, tuo daugiau principinių reikalavimų kels. O draudimai yra jo silpnumo požymis, parodantis, kad jis nori viską kontroliuoti, bet nesugeba. Kam jums toks reikalingas?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *