Skanios miego piliulės – šeši maisto produktai, padedantys užmigti

Dažnai prieš eidami miegoti nespėjame sušilti, o tai turi įtakos jo kokybei. Yra maisto produktų, kurie veikia mūsų kūną tiesiogine prasme kaip šildanti pagalvėlė.

Nemiga yra tiesioginis streso padarinys. Esame nervingi ir neramūs, todėl sunku laiku užmigti. Kad nusiramintume, mitybos mokslininkai pataria valgyti žarnynui naudingus maisto produktus.

Kaip rašo Mirgor.co.uk, kokybiškam miegui specialistai rekomenduoja keletą produktų, kurie gali tai užtikrinti. Juos pataria britų somnologė Ashley Hainsworth. Jie šiek tiek „sušildo” kūną ir taip leidžia greičiau užmigti.

Cinamonas

Jis turi savybę pakelti kūno temperatūrą. Nekalbame apie kepinius ir kitus desertus su šiuo prieskoniu. Užtenka vakare į stiklinę pieno įberti cinamono – gilus miegas užtikrintas. Piene yra triptofano, kuris sukelia mieguistumą.

Avižiniai dribsniai

Jų rekomenduojama valgyti ne tik rytais. Avižiniai dribsniai skatina laimės hormono – serotonino – gamybą. Jis virsta melatoninu, kuris veikia raminamai.

Avižiniai dribsniai dėl didelio skaidulų kiekio organizme skaidomi lėtai – todėl košė padės sušilti ir užmigti.

Riešutai

Prieš miegą galite suvalgyti šiek tiek žemės riešutų arba migdolų. Jie pagreitins medžiagų apykaitą ir padidins kūno temperatūrą. Riešutai yra puikus melatonino, kuris kontroliuoja miego ciklą, šaltinis. Nepamirškite, kad bet kokie riešutai yra labai kaloringi, normalu suvalgyti kelis gabalėlius likus 30 minučių iki miego.

Bananai

Juose gausu vitamino B ir magnio, jie padeda tinkamai veikti skydliaukei ir antinksčiams. Bananai geba reguliuoti kūno temperatūrą šaltuoju metų laiku. Magnis taip pat padeda raumenims atsipalaiduoti prieš miegą.

Imbieras

Prieš miegą pasidarykite arbatos su imbieru – užmigsite greičiau. Imbieras taip pat gali padėti nuo nosies užgulimo. Jis gali praplėsti kraujagysles ir jas atpalaiduoti, taip padidindamas kraujo tekėjimą.

Morkos

Morkoms virškinti reikia daug energijos – todėl šią šakninę daržovę galima suvalgyti prieš miegą. Joje taip pat yra alfa karotino ir kalio, kurie padeda miegoti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *