Suaugusios moters požymiai, skiriantys ją nuo jaunos merginos

Patraukliausios suaugusios moterys yra tos, kurios sugeba atpažinti savo brandą ir nesivaiko jaunystės… Kartą, kai man buvo 24 metai, 40 metų kolega nusprendė išlieti man savo sielą. „Tu ne tokia kaip visos!” – pasakė ji man, rodydama galva į kitas kolegas. „Suaugusios moterys yra kietesnės, mažiau rūpinasi savimi ir yra daug kritiškesnės vyrų atžvilgiu“. Šiandien pagaliau galiu palyginti, kaip keičiasi suaugusios moters požiūris nuo jaunos. Juk metams bėgant įgyjame išminties.

1. Suaugusios moterys kartais būna žiaurios. Tačiau dažniausiai taip nutinka todėl, kad jos neužsiima labdara kitų sąskaita. Noras padėti visam pasauliui ir viską daryti tik su baltomis pirštinėmis greitai dingsta, kai tenka atsakyti už savo pasirinkimus.

2. Suaugusios moterys tampa kritiškesnės. Jos kaupia gyvenimišką patirtį, leidžiančią analizuoti įvairias žmonių elgesio strategijas. Paprastai didžiausią nusivylimą sukelia tie žmonės, kuriems neva neleido savęs realizuoti kiti žmonės, netinkamos aplinkybės arba priešiško pasaulio agresija.

3. Suaugusios moterys tikrai tampa drąsesnės. Jos aktyviau gina savo teises, garsiau sako „ne“, greičiau nutraukia nereikalingą bendravimą. Jas sunkiau apgauti, jos aštriau kovoja, jų lengvai neapgausite. Nesvarbu, ar tai pardavimai, ar meilės santykiai, ar tiesiog ribų peržengimas.

4. Suaugusios moterys dažnai renkasi patogumą, o ne madą. Nusivylusios reklamos pažadais ir gražiais paveikslėliais internete, jos dėvi tai, kas naudinga visam gyvenimui. Batai vidutiniais ir žemais kulnais, džinsai ir pan. Galbūt jos atrodo ne taip puošniai ir netraukia visų vyrų, tačiau jų drabužiai yra patogesni vaikščioti, dirbti ir prižiūrėti vaikus.

5. Suaugusioms moterims tenka didžiulė atsakomybė. Tai amžius, kai esame atsakingos už save (mokesčiai, įmokos, pažymos, būtinybė gauti kasdienės duonos ir palaikyti gerą formą), už vaikus, o kartais ir už pagyvenusius tėvus. Moterys, kurioms nesiseka, taip pat yra atsakingos už savo vyrus.

6. Suaugusios moterys labiau pasitiki savimi. Nepaisant to, kad jų kūnas gali būti prastesnis nei jaunystėje, jos jau moka įveikti kompleksus, pateikti save palankioje šviesoje, pabrėžti savo privalumus ir paslėpti trūkumus. Dėl to jos yra daug labiau pasitikinčios savimi.

7. Suaugusios moterys labiau vertina laiką. Jos jau žino, kad bet kokie jūsų gyvenimo dalykai, žmonės ir pasiekimai yra laikini, ir jūs turite turėti laiko jais mėgautis iki galo ir neatidėlioti vėlesniam laikui. Todėl jos stengiasi veikti čia ir dabar, o ne svajoti apie ateitį. Pasinaudokite gyvenimo teikiamomis galimybėmis ir mėgaukitės džiaugsmu, kurį galite pasiekti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *