Suvokti, jog esi nereikalingas – lėta mirtis kiekvienam vyrui

Jaunystėje vyrui visiškai normalu gyventi ir veikti savo labui, tačiau subrendus šito darosi per mažai. Kad pajaustų visą gyvenimo pilnatvę, jam dabar reikia, jog tą gyvenimą įkvėptų meilė. O meilė priverčia jį dalinti save laisvai ir nesavanaudiškai, ji išlaisvina nuo savo poreikių tenkinimo inercijos, kai nebuvo nė lašo rūpinimosi kitais.

Daugumai vyrų norisi ne tik apgaubti ką nors savo meile. Jie ir patys yra jos išalkę. Svarbiausia problema čia yra ta, jog jie net nenujaučia, ko netenka.

Retam kam iš jų teko matyti savo tėvą laimingą dėl to, kad jo duota meilė padarė laiminga motiną. Ir dėl to dauguma vyrų nežino, kad meilė, kurią dovanoji žmogui, gali tapti vyrui vienu iš svarbiausių laimės ir pasitenkinimo šaltiniu. Kai santykiai su moterimi žlunga, vyras įsmunka į depresiją ir slepiasi savo oloje. Dabar jis abejingas viskam, išskyrus patį save, ir jis nežino tokios slogios būsenos priežasties.

Tokiais momentais vyrui jau nerūpi kokie nors ten santykiai, jis užsibarikadavo savo bunkeryje ir iškrapštyti jį iš ten – beveik beviltiškas reikalas.

Jis užduoda sau klausimą: kam man viso to reikia? Vardan ko užviriau visą šitą košę? Jis nežino, kad tapo viskam abejingas dėl to, kad nustojo jaustis reikalingu. Ir nesupranta, kad suradęs žmogų, kuriam jo reikės, kuriam jis bus reikalingas, jis pagaliau galės atsikratyti depresijos ir įgys stimulą gyventi.

Kai vyras nejaučia, kad jo dalyvavimas kokio nors žmogaus gyvenime keičia į jį į geresnę pusę, jam darosi sunku išsaugoti susidomėjimą gyvenimu ir santykiais su moterimi. Kokia jau ten motyvacija, jeigu niekam tavęs nereikia…

Kad galėtum pradėti veikti iš naujo, būtina pajausti, jog esi vertinamas, jog tavimi tiki ir priima tokiu, koks esi, su visais pliusais ir minusais.

Jausmas, jog esi nereikalingas – lėta mirtis kiekvienam vyrui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *