Svarbiausias moteriškumo požymis

Yra labai daug moteriškos moters apibūdinimų, tačiau vienas kriterijus yra kritiškai svarbus. Jeigu atsižvelgsite į tai, ar turi moteris šį bruožą, galėsite susirasti išrinktąją visam gyvenimui. O jeigu jūs jau turite šeimą ir aptiksite šį bruožą pas žmoną, reiškia, su jūsų šeima viskas gerai.

Koks tai bruožas? Žinoma, kad nuoširdumas.

Moteris, kuri moka būti spontaniška, nuoširdi, emociškai atsipalaidavusi, kuri lengvai padaro įspūdį ir tuo pat metu moka užmegzti pasitikėjimo kupinus kontaktus su žmogumi ilgam laikui.

Kodėl?

Sąžiningumas

Pirmas dalykas, kuris paperka, bendraujant su nuoširdžia moterimi – jos sąžiningumas. Viskame. Tame, kas ją įkvepia, džiugina ir liūdina. Ji nesidrovi kalbėti apie tai, kad jai patiko vyro kostiumas, apie tai, kad ilgėjosi jo, kad jai įdomu išklausyti pasakojimą apie jo darbą. Ji lygiai taip pat sąžiningai gali pykti ar nusiminti, jeigu jis jai nerašo.

Geras pavyzdys – pagrindinio herojaus draugė iš filmo „Užsispyrėlio sutramdymas”. Nors ji anaiptol ne angeliukas, tačiau viskame sąžininga. Kai rėkia ir pyksta ant jo, kai daužo indus ar priešingai – kai be jo liūdi.

Moters sąžiningumas vyrui reiškia, kad jis praktiškai visada žinos, ko galima iš jos laukti ir dėl to galės priimti teisingus sprendimus. Juk būtent dėl uždarumo ir nesąžiningumo vyrai kenčia, negalėdami suprasti, patinka jie moteriai, ar nepatinka, kur ji staiga pradingo, kodėl nieko nekalba ir kas dedasi jos galvoje.

Atsipalaidavimas

Nuoširdumas – tai ir moters atsipalaidavimas. Moteris lanksti, aptaki tarsi upelis, tarsi vanduo. Tame tarpe ir artume. Tvirta, įsitempusi moteris atstumia, kelia nemalonius jausmus. Ir perduoda stresą vaikams.

Atsipalaidavimas atsispindi ir moters išvaizdoje. Malonūs veido, figūros bruožai. Įsitempusi moteris atrodo kažkaip „kampuotai”, agresyviai, kaip vyras.

Paprastas, lengvas žmogus

Atsipalaidavimas ir nuoširdumas suformuoja paprasto žmogaus vaizdinį. Kažkas panašaus į archetipą pagal Jungą, kai jis kalbėjo apie žmogaus, kuris tarsi niekada nežinojo sunkaus ir įtempto gyvenimo, nekaltumą ir tyrumą.

Paprasta moteris džiaugiasi kačiukais gatvėje, lietumi ir pūga, saule ir vandeniu. Su tokia moterimi visada įdomu, kadangi jos emocijos grynos, nuoširdžios ir visada atspindi tai, kas dedasi jos viduje.

O kaipgi moterys-vadovės?

Kai kas pasakys: na, tada moterys-vadovės apskritai ne moterys, juk jos – griežtos, įsitempusios generolės. Nedemonstruoja emocijų, visos kalbos – apie darbą. Ir tai – tiesa. Veikdama per stresą ir savęs slopinimą, moteris labai greitai pavirsta vyru, tai neišvengiama. Tai – jos pačios pasirinkimas.

Iš kitos pusės šiuolaikiniame pasaulyje keičiasi vadovo paveikslas. Dabar galima būti geru, nuoširdžiu žmogumi, kuris organizuoja darbą ne per bausmes, o per draugiškumą ir sąžiningumą. Tai vis tiek paliks šiokios tokios įtampos dalį, tačiau nieko nepadarysi.

Išvada

Nuoširdumas – esminis moteriškumo bruožas, leidžiantis mėgautis bendravimu su šia moterimi tiek pažinties, flirto etapuose, tiek ilgalaikiuose santykiuose. Ji sąžininga, spontaniška ir ryški. Jūs visada žinote, ką ji jaučia ir galite džiaugtis arba liūdėti kartu su ja. O įsitempusi moteris, priešingai, atstumia savo sunkumu ir uždarumu.

Rekomenduočiau apsidairyti aplinkui, įsižiūrėti į savo gyvenimo draugę – gal tos moterys visa tai turi, o jūs to nevertinate? Arba priešingai – šito nėra ir jūs tik veltui gaištate laiką?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *