Tikrų vyrų pareigos

Svarbiausia tikrai moteriai – sutikti tikrą vyrą. Svarbiausia tikram, vyrui – negauti galo po susitikimo su tikra moterimi. Nes iškart po šio susitikimo ant jo užgriūva ištisa lavina pareigų, skolų, įsipareigojimų.

Daug kalbuosi su žmonėmis, nepatenkintais savo santykiais. Visi iš santykių ko nors negauna. Šilumos, meilės, dėmesio, pinigų, pagalbos. Žinote, kokį dažniausiai kontrargumentą pateikia žmonės, kai pradedu kalbėti apie išties partneriškus santykius?

-Jūs ką? Nejau dabar pati turiu mokėti už savo kavą?

-Jūs ką, nejau dabar aš pats turiu sau maistą gaminti?

Ir toliau seka begaliniai samprotavimai apie tai, ką privalo tikras vyras ir tikra moteris.

Pasakysiu atvirai ir sąžiningai – jei būčiau gimusi tikru vyru, aš neišgyvenčiau. Lygiai taip pat neišgyvenčiau, būdama tikra moterimi.

Tikras vyras skyrybų atveju privalo nešdintis, palikęs visą nuosavybę moteriai, pasiėmęs tik glaudes ir dantų šepetuką. Tikras vyras privalo mokėti alimentus, bet negali pretenduoti į dalyvavimą vaikų gyvenime. Galės dalyvauti, ar negalės – sprendžia ne jis.

Tikras vyras negali turėti savų pomėgių ir privalo bet kurią sekundę tenkinti visus tikros moters įgeidžius. O svarbiausia – tikras vyras turi uždirbti pinigų.

Apskritai pagalvojus – pinigų pragyvenimui uždirbti gali kiekvienas adekvatus pilnametis žmogus. Bet vyras kažkodėl ne tik gali, bet būtent privalo. Suprantate, pinigai – tai ne šiaip popiergaliai, už kuriuos perkamas pienas ar duona. Tai valdžios simbolis. Pas ką pinigai, to ir valdžia. O pas ką valdžia, tas ir sprendžia, kam tie pinigai leidžiami. Ir anaiptol ne visi tie pinigai leidžiami žmonai.

Tačiau čia pateikiamas sekantis argumentas. Tikras vyras privalo uždirbti pinigų ir viską atiduoti žmonai. Atseit, žmona geriau žino, kaip reguliuoti šeimos biudžetą. O vyrui iš to kokia nauda? Tame, kad jį laiko protiškai atsilikusiu, nes uždirbti pinigų jis dar moka, o štai teisingai išleisti – smegenų neužtenka? Klausimas tik iš kur jis paims pinigų užmokėti už kavą, dovanas, brangenybes, jei viską atidavė žmonai?

Ir čia pateikiamas trečias argumentas. Tegu susiranda papildomą uždarbį. Jis gi tikras vyras, jis privalo.

Į klausimą, ką privalo daryti tikra moteris už jai atiduotus pinigus, pradedami vardinti dalykai, kuriems aš, kaip moteris, visiškai nepasiruošusi. Būti gera šeimininke, tempti visą buitį, visada norėti sekso, visada suprasti, būti bejėge, visada gerai atrodyti, atsisakyti socialinio aktyvumo. Ir vyšnia ant torto: visiškai pasikliauti vyru.

Toks jausmas, tartum visas šias pareigas sugalvojo žmonės, kuriuos ne vieną sykį apgavo. Man nedavė, ko norėjau, reiškia, tasai kuris nedavė – netikras. Reiškia, reikia ieškoti tikro, kuris duos.

Žinote, aš pasirengusi pati užsimokėti už kavą, taksi, pati pirkti lūpdažius ir apmokėti buto nuomą, kad tik nesijausčiau kam nors įsipareigojusi. Aš pasirengusi neapsimetinėti, kad man įdomi nuobodaus vyro kompanija vien dėl to, kad jis apmokėjo man pietus. Aš pasirengusi negyventi su nuobodybe dėl to, kad kitaip gyventi nėra kur ir nėra už ką. Pasirengusi nekęsti pažeminimų ir neištikimybės, nes kitaip neišmokslinsiu vaikų. Tai, kad nešioju sijoną ir dažausi lūpas, turiu krūtinę ir vaginą, nereiškia, kad neturiu smegenų ir gabumų.

Partneriški, meilės santykiai tuo ir geri, kad juose nėra kovos dėl valdžios. Mylintys partneriai susitaria. Tokiuose santykiuose galiu auginti gėles, prižiūrėti namus ir gyventi vyro sąskaita. Nes taip noriu aš ir taip nori mano vyras. Galiu uždirbti pinigų ir išlaikyti vyrą, jeigu taip noriu. Galiu užmokėti už savo draugus, jeigu to noriu. Ir nesiaiškinti, kuris iš jų tikras vyras, o kuri – tikra moteris.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *