Tinka į dukras: kodėl pagyvenę vyrai renkasi jaunas merginas

Jiems gali būti ir 40, ir 70, bet juos sieja vienas dalykas: jie įsimylėję jaunas merginas. Iš kur atsiranda toks pagyvenusių vyrų potraukis moterims, kurios joms tiktų į dukras ar net anūkes?

Grožio idealas

„Be jokios abejonės, įsimylėti galima bet ką, nepriklausomai nuo amžiaus. Kiekvienas žmogus yra ne tik vertas meilės, bet ir sugeba ją išprovokuoti. Tačiau jaunai gražuolei nereikia darytis plastinių operacijų, leistis botokso ir nešioti tonų makiažo, kad atrodytų patraukli. Švelnumas jai – kaip aksioma“, – sako 70-metis prancūzas Rolandas. Su savo mylimąja jis susipažino per internetą. Dabar Rolandas ir Marie – neišskiriami. Tik ar ilgam?

43 metų fotografas Eduardas po skyrybų su žmona, kuri buvo penkeriais metais jaunesnė, tvirtai įsitikinęs: jo santykiai su bendraamžėmis baigėsi, skyrybos padovanojo jam antrąją jaunystę.

Stipriosios lyties atstovai nėra tokie kvaili, kaip galima buvo manyti. Vyrai ne blogiau už moteris supranta, kad gyvenimas praeina greitai, o jaunystė prabėga kaip smėlis pro pirštus. Todėl jie nusprendžia pabandyti viską iš pradžių, kol dar įmanoma. Sunku pasakyti, ar tikrai tai bus reali meilė, ar tik jos iliuzija, apgaulė, falsifikacija, nors labai retų išimčių pasitaiko. Faktas lieka faktu: vyrai taip pat bijo senatvės. Ir kol moterys kovoja su pirmomis raukšlėmis, pasinaudodamos unikaliomis kosmetinėmis priemonėmis, jie ketina gyventi amžinai jaunų partnerių sąskaita.

Dažnai galima išgirsti vyrišką nuomonę, kad moteris po trisdešimties nesugeba leistis į avantiūras kaip visai jauna mergina. Natūralu, kad trijų vaikų motina neskubės šokti su parašiutu, nes yra kai kas, ką jai gaila būtų palikti.

„Vyresnės moterys nemoka taip mylėti kaip jaunos“, – dalijasi savo nuomone vienas toks prarastos jaunystės ieškotojas. Iš tikrųjų įsimylėjimas neturi nieko bendra su tikra meile. Ir žemyn galva šokti su parašiutu būna kur kas lengviau, kai namuose niekas nelaukia.

Siekis valdyti, dominuoti

Jeigu moteris yra savarankiška, išsilavinusi, daug pasiekusi savo jėgomis, tai ją valdyti būtų sunku, o jauną kvailutę – paprasta. „Moteris po 30-ies moka absoliučiai viską. Jos nereikia nieko mokyti, – įsitikinęs 40-metis Aleksandras. – Ji žino, kaip elgtis lovoje, žino, kas yra gyvenimas, ir svarbiausia, kaip gauti tai, ko jai reikia. Aš nieko negaliu jai duoti, ji jau turi viską. O santykiuose su mergina, kuri jaunesnė už mane dvidešimčia metų, aš vėl jaučiuosi tikru eržilu: malonu gaudyti kitų susižavėjimo žvilgsnius, nukreiptus į mano mylimąją, ir žinoti, kad ji yra mano.“

Moters socialinės padėties, sėkmingos karjeros, gero išsilavinimo ir padoraus atlyginimo trūkumas suteikia vyrui galimybę jaustis pranašesniam, dominuoti ir pamaloninti savo ego.

Tiesa, yra viena problema: už moterį, kuri neturi pinigų, reikia mokėti visur ir visada, o dar geriau – visai išlaikyti. Juk turtingas vyras net iš didžiausios meilės studentei nepersikraustys gyventi į jos bendrabutį.

Pastangos surasti partnerę, panašią į motiną

Vienas pagyvenęs vyras, pasirinkęs sau į gyvenimo partneres gerokai jaunesnę moterį, tvirtino: „Mano motina visada atrodė kaip trisdešimtmetė, ji buvo mano idealas, o aš ieškojau tokios, kuri nors kiek būtų panaši į ją.“

Iš tikrųjų supratimą apie santuoką mums suformuoja tėvai. Tai galioja ir vyrams, ir moterims. Dukterys dažnai pakartoja savo motinų likimą. Jeigu tėvų amžiaus skirtumas buvo didelis, tai ir vaikas užaugęs ieškos sau atitinkamos poros.

Seniai žinomas faktas, kad vyrai savo „vidinį vaiką“ saugo kur kas kruopščiau už moteris. Jie ir subręsta vėliau. Tai yra dar viena priežastis, kodėl stiprioji žmonijos dalis linksta į jaunąją kartą. Kad ir kaip komiškai tai skambėtų, bet vyras niekada nesugeba atsisveikinti su savo vaikyste, būtinybė suaugti jam yra tikra tragedija. Gal gražūs žaislai kaip kadaise jam padės sulaikyti dingstančią vaikystę?

Šaltinis: „Marieclaire“

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *