Tipiškas kontroliuojantis partneris

Tikriausiai patys žinote, kaip elgiasi toks žmogus santykiuose, paversdamas juos nesveikais ir toksiškais. Tai labai kankinantis bendravimas, kadangi kontroliuojantis žmogus pajėgus paversti partnerio gyvenimą visiškai nepakeliamu, įvesdamas begalę savo taisyklių, apribojimų ir sekdamas kiekvieną mylimojo judesį.

Kontroliuojantis partneris pyksta, kai bendraujate su bet kokiu kitu priešingos lyties žmogumi, net jei bendravimas visiškai nekaltas ir trumpas.

Kontroliuojantis partneris įsiunta, kai atkreipiate dėmesį dar į kažką, o ne vien į jį. Jį erzins jūsų tėvai, broliai ir seserys, geriausi draugai už tai, kad drįsote skirti jiems laiko ir dėmesio. Visus aplinkinius žmones jis laiko konkurentais. Ir reikalauja, kad jį mylėtumėte labiau, nei visus kitus, jis visada siekia tapti jūsų visatos centru, vienintele jūsų gyvenimo prasme.

Kontroliuojantis partneris reikalaus, kad prašytumėte jo leidimo kiekvienam savo veiksmui ir poelgiui. Jis privers jus pasijausti kaltu, tarytum būtumėte padaręs kažką visiškai nepriimtino, kiekvieną kartą, kai padarėte kažką savarankiškai. Jis siekia visiškai jus izoliuoti nuo aplinkinio pasaulio ir paversti savo bevaliu ir nesipriešinančiu priedėliu.

Kontroliuojančiam partneriui svarbu žinoti, kur esate. Tačiau netgi išgirdęs atsakymą, liks nepatenkintas. Paprašys nuotraukų, video, paskambins į darbą. Bombarduos jus žinutėmis, kad įsitikintų, jog sakote tiesą.

Kontroliuojantis partneris elgiasi taip, tarsi būtumėte jam kažką skolingi. Jis prisimins ir išvardins visas savo nuoskaudas ir priekaištaus, kad kažkada kažką padarėte ne taip ir šitaip jį įskaudinote. Pakanka padaryti pačią menkiausią klaidelę, kad jis imtų elgtis, tarsi užgriuvo pasaulio pabaiga. Ir jis be paliovos pabrėš, kaip jums pasisekė, kad jis vis tai pakenčia.

Kontroliuojantis partneris pats priima visus sprendimus santykiuose. Tik jis gali rinktis, kokį filmą žiūrėsite, ką valgysite ir kaip praleisite išeigines. Tais retais atvejais, kai jis maloningai teiksis leisti jums išsakyti savo nuomonę, jūsų sprendimas vis tiek tebus tik iliuzija, kadangi partneris ims akiplėšiškai manipuliuoti jumis, siekdamas pastūmėti priimti jam naudingą sprendimą.

Kontroliuojantis partneris moka nejuntamai įžeisti ir įskaudinti, daro tai tokiu būdu, kad jo ataka atrodytų kaip nekaltas pajuokavimas. Jis kandžiai komentuos jūsų išvaizdą, drabužius, jūsų skonį ir polinkius, pakankamai aiškiai duodamas suprasti, kad laiko jus neišmanėliu ir ne itin protingu, švelniai tariant.

Kontroliuojantis partneris privers jus bjaurėtis pačiais savimi. Jis smarkiai sustiprins jūsų nepasitikėjimą. Prives jus iki visiško dvasinio ir emocinio išsekimo, kol galiausiai neatsipeikėsite ir nesuprasite, kad esate nusipelnę kur kas geresnio gyvenimo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *