Trys dalykai, kuriuos turi suvokti vienišos moterys, ieškančios vyro

Jei moteris vieniša, labai tikėtina, kad ji bus susirūpinusi vyro paieška. Galvos apie tai, imsis kažkokių veiksmų šia kryptimi. Ir čia yra keletas svarbių dalykų, kuriuos būtina turėti galvoje. Manau, daugeliui moterų bus įdomu tai sužinoti.

Pirmas dalykas – egzistuoja lygiai

Dauguma moterų apie tai nežino, tačiau mūsų visuomenėje yra daug lygių. Kuo vertesnis vyras, tuo aukštesniame lygyje jis gyvena. Tas pats tinka ir moterims. Ir štai, pavyzdžiui, moteris ieško vyro. Neranda. Ir skundžiasi visiems aplinkui, kad nebeliko normalių vyrų. O priežastis yra ta, kad pati moteris dar nėra pakilusi į tą lygį, iš kurio nori vyro.

Tai mane visada stebino. Ypač jaunos merginos. Jos dar nieko ypatingo neišmano, neišmoko, dėmesį į save atkreipti geba nebent savo išvaizda, bet ir tai ne visada. Tačiau trokšta protingų, stiprių ir pinigingų.

Jei aplink save nematote vertų kandidatų, tai reiškia tik viena – jums reikia tobulėti ir pačiai pakilti į trokštamą lygį.

Antras dalykas – nereikia duoti daug šansų

Pavyzdžiui, įvyko pirmasis pasimatymas, o gal tik viso labo susitikimas, pažintis. Ir jums susidarė blogas įspūdis. Tokiu atveju reikia pagalvoti: „Ar turėčiau duoti antrą šansą? Ar turėtume toliau bendrauti? Ar turėčiau susitikti antrą kartą?”

Ir jei po ilgų svarstymų nusprendžiate, kad taip, susitikti verta, padarykite tai. Tačiau trečio šanso duoti tikrai nebereikia, tai bus tik tuščias laiko švaistymas. Geriau paieškoti kito kandidato arba skirti laiko sau.

Moterys dažnai galvoja, kad: „štai su manimi vyras pasikeis, taps geresnis“. Taip neatsitiks, žmonės nesikeičia, dėl to svarbu įsiminti taisyklę – nereikia užsiciklinti į vieną vyriškį, juo labiau, jeigu jis nepatiko.

Ir paskutinis dalykas, labai svarbus – geriau būti vienai, nei su pirmu pasitaikiusiu

Manau, teko girdėti tokią frazę. Ji pakankamai populiari ir tapo tokia ne šiaip sau. Tai iš tiesų labai išmintinga idėja. Juk vienas dalykas – liūdėti namuose dėl vienatvės, o visai kas kita – bijoti grįžti namo arba visai neturėti tokio noro.

Todėl gerai pagalvokite apie ateitį, kai kas nors pagaliau atsiras šalia jūsų. Nekurkite santykių su pirmu pasitaikiusiu pažįstamu, kurią atvedė kokia nors draugė. Išmintingiau palaukti jums skirto varianto.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *