Trys didžiausi mūsų laimės trukdžiai

Turbūt būtų sunku surasti žmogų, kuris nenorėtų jaustis laimingas. Mes dažnai kalbame apie tai, kokia įsivaizduojame savo puikią ateitį, tačiau dažnai kartojame tuos pačius dalykus, kurie trukdo mums pasiekti geidžiamo tikslo. Gerai paanalizavę suvoktume, kad iki laimės mums reikia ne tiek jau daug , bet kai kurie įpročiai trukdo mums pasiekti tikslo būtent dabar.

Tinkamai įsigilinę galėtume suvokti, jog mums visiems reikia tiek nedaug, kad būtume laimingi ir jaustume malonumą iš gyvenimo. Tikrai verta pašalinti kliūtis, skiriančias mus nuo laimės.

Savęs lyginimas su kitais

Lyginimai neatneša nieko gero. Dažnai mes pradedame lyginti save, savo santykius ir net vaikus iškart su daugybe žmonių, kurių kiekvieno gyvenimas, kaip mums atrodo, klostosi geriau už mūsų. Kyla grėsmė, kad galime visai prarasti save ir pradėti gyventi pagal šablonus, kuriuos patys susikūrėme savo galvoje. Nuo to mūsų pasitikėjimas savimi ir savimonė tik menkės. Dėl to ims kentėti ir mūsų artimieji. Jei tai kartosis nuolat, santykių nutrūkimas bus neišvengiamas. Ar kas gali pakęsti šalia nuolat viskuo nepatenkintą žmogų?

Pasistenkite per daug nesižavėti kitų žmonių gyvenimo istorijomis. Veikiausiai išskirsite tik jų laimėjimus. O kasdienybė su problemomis ir nesėkmėmis liks nepastebėta. Galite pastebėti teigiamus momentus jų likimuose, bet patys geriau susikoncentruokite į savo laimės kūrimą.

Tikėkite savimi ir svarbiausia tuo, kad turite viską, ko reikia sėkmei pasiekti. Kai kuriems dalykams reikia daugiau laiko ir konkretaus plano, kad juos įgyvendintume.

Nejudrus gyvenimo būdas

Niekam ne paslaptis, kad mūsų sveikatos būklę tiesiogiai nulemia mūsų emocinė būsena. Sportas – vienas geriausių būdu sustiprinti imuninę sistemą. Aktyviai judant organizme gaminasi endorfinai – laimės hormonai. Būtent jie dovanoja mums puikią nuotaiką ir nerūpestingos laimės pojūtį.

Stenkitės gyventi aktyvų gyvenimą ir netrukus pastebėsite, kad atsikratysite neigiamų minčių. Prisiminkite, kaip malonu jausti nuovargį po ilgo pasivaikščiojimo ar pasivažinėjimo dviračiu.

Gyventi praeitimi

Nesikabinkite į savo praeitį, kad ir kokia graži ji būtų buvusi. Nuolat nugrimzdami į savo prisiminimus, įstrigsite vienoje vietoje ir nustosite judėti pirmyn. Pradėkite sąmoningai gyventi šia diena ir vertinti įvykius, kurie su jumis vyksta dabar, nesvarbu, kad jie nėra tokie malonūs, kokių norėtumėte.

Galbūt jūsų problema yra tai, kad nesugebate tinkamai įvertinti savo dabarties. Reikia prisiminti, kad tai, kas vyksta su jumis čia ir dabar, daugiau niekada nepasikartos.

Priimkite laimę kaip procesą, o ne kaip galutinį savo kelio tikslą. Ir įsidėmėkite, kad pradėti tai daryti galima nedelsiant.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *