Trys laimingos sąjungos paslaptys

Nėra nuostabių santykių, būna nuostabūs momentai

Ir mūsų uždavinys yra tas, kad tokių momentų būtų kiek galima daugiau. Dažniau palepinkite artimuosius staigmenomis. Eikite į kiną, teatrus, restoranus, dažniau išeikite kartu, susiorganizuokite sau romantiškus vakarus. Mėgaukitės vienas kito draugija ir vertinkite laimės akimirkas.

Idealių partnerių nebūna, būna mylimieji

Mes puikiai matome kitų žmonių trūkumus, tačiau atkakliai ir užsispyrę neigiame savuosius. Nesistenkite keisti mylimo žmogaus, priimkite jį tokį, koks jis yra. Juk būtent tokį jūs jį pamilote, su visais privalumais ir trūkumais. Jo atžvilgiu labai nesąžininga nuolat priekaištauti dėl silpnybių. Juk galima gyventi laimingai, nepaisant to, kad partneris per pusryčius skaito laikraščius ar miegamajame išmėto kojines. O su nesibaigiančiais priekaištais, ginčais ir nuoskaudomis gyvenimas laimingas būti negali.

Problemų išvengti neįmanoma, tačiau problemas galima išspręsti

Kai kurie žmonės bijo priimti sprendimus. Jiems geriau, paprasčiau, lengviau nekreipti dėmesio į problemą, nei prisiimti sau atsakomybę ir ją išspręsti. Tačiau bendrame gyvenime nėra nei tavo, nei mano problemų, visos problemos yra bendros. Ir mes turime jas spręsti kartu. Palaikymas, noras padėti ir supratimas yra pasitikėjimo ir sąžiningų santykių pagrindas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *