Trys moteriškos charakterio savybės, dėl kurių vyrai jų pasiilgsta

Daugeliui moterų patinka, kai vyrai jų pasiilgsta. Tai leidžia pajausti savo vertę, juk vyras nesiilgės šiaip sau, be niekur nieko. Ir kyla noras vis iš naujo ir iš naujo tai pajausti.

Vyrai pasiilgsta moterų. Dėl ​​kokių priežasčių? Panagrinėkime tris charakterio bruožus.

Pirmoji moteriška savybė – šiluma. Manau, šis bruožas yra ir pirmasis, ir svarbiausias santykiuose. Taip malonu grįžti namo, kai moteris pasitinka su šiluma. Kai ją apsikabini, niekas daugiau nebeturi reikšmės. Taip atsitinka tik tuo atveju, jei moteris turi savyje mūsų aptariamos šilumos.

Ji maloni, šypsosi, priima vyrą. Ji džiaugiasi dėl jo, palaiko ir myli. Tame ir slypi šiluma. Aplinkui daugybė vyrų, kurie to negali gauti ir pajausti. Jie grįžta namo, niekas jų nepasitinka. Moteris užsiima savais reikalais, netgi dėmesio į jį neatkreipia.

Neapkabina, nenusišypso. Pas tokią ir namo sugrįžti noro nebelieka, jau nekalbant apie pasiilgimą. Kas pasiilgs žmogaus, nepriklausomai nuo lyties, kuris nieko gero tavo gyvenime neduoda? O neretai apskritai tą gyvenimą tikru pragaru paverčia.

Vyrui, kaip ir moteriai, būtina jausti šią šilumą. Ir jeigu moteris ją duoda, tai tuomet, kai jos nėra šalia, atsiranda kažkoks vidinės tuštumos jausmas. Vyras tokioje situacijoje pradeda moters ilgėtis. Prisimena, kaip buvo gera, kai ji buvo šalia.

Antroji savybė – supratimas. Mums visiems patinka, kai mus supranta. Kai mūsų nesupranta, pajuntame vienatvę net būdami minioje. Aplinkui esančių žmonių skaičius neturi reikšmės, svarbu, kiek jie tave supranta.

Taip ir čia. Jei moteris tave supranta, tai – didžiulė vertybė. Tarkime, dienos bėgyje vyras ką nors prisiminė, sumąstė idėją arba išgirdo kokį nors pokštą. Jis supranta, kad neturi su kuo tuo pasidalinti, niekas nesupras, iš nieko nesulauksi reikalingos reakcijos. Tik jo moteris.

Ir jis pradeda ilgėtis. Nuolat galvoja, kaip ji reaguotų, kaip palaikytų ar nusijuoktų. Esmė ta pati, ji suprastų jį, suprastų jo pokštą arba idėją. Jeigu vyras ir moteris nusistatę ta pačia banga, jiems nebus sunku suprasti vienas kitą.

Ir vyras ilgėsis. Juk ši moteris – ne šiaip moteris, dabar ji geriausia draugė, su kuria galima aptarti praktiškai visus dalykus, ir tai labai malonu. Akivaizdu, kad tokios moters pasiilgstama.

Trečiasis bruožas – unikalumas. Tai netgi šiek tiek panašu į ankstesnį punktą. Vyras ilgisi moters, kadangi ji jį suprato. Kitaip sakant, jos unikalumas slypi tame, kad tik ji viena galėjo suprasti, ką vyras norėjo perteikti. Tačiau unikalia būti galima skirtingais būdais.

Labai nemėgstu, kai moteris stengiasi būti panašia į kitas. Šitaip ji praranda save, savo asmenybę ir unikalumą. Moteris turi būti asmenybe, turinčia savo unikalių savybių. Vyras pasigenda to, ko negali rasti kitose.

Tokių dalykų labai daug. Galbūt moteris yra labai gera, drąsi ar kūrybinga. Esmė ta, kad kai jos nėra šalia, vyras pasiilgsta būtent šio unikalumo. Vyrai nepasiilgsta tiesiog šiaip. Jie turi užkibti už kažko tokio, ko neturi kitos moterys.

Moteris tampa unikalia tada, kai nekreipia dėmesio į tai, „ką kiti pagalvos/pasakys”, kai kuria savo asmenybę savarankiškai. Tada ji turės išties realiai įdomių ir vertingų savybių, verčiančių tokios moters ilgėtis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *