Trys pavojingi šiuolaikinio žmogaus įpročiai

Žalingiausias įprotis yra piktnaudžiavimas alkoholiu. Daugelis žmonių pradeda gerti, kad atsikratytų streso, ir šis įprotis tampa įprastu reiškiniu. Jeigu ir galima vartoti alkoholį (pavyzdžiui, raudonąjį vyną, turintį daug naudingų savybių), tai labai mažais kiekiais. Tačiau kas iš mūsų seka savo alkoholio dozes?

Kasdieninis dušas. Tai antrasis įprotis, galintis pakenkti sveikatai. Ekspertai teigia, kad kasdienis dušas yra papildoma, gana nelengva našta imuninei sistemai. Visos prausimosi priemonės naikina natūralų bakterinį odos sluoksnį ir organizmui nuolat tenka jį atkurti. Gydytojai mano, kad nereikėtų taip dažnai ir intensyviai praustis, nors sunku įsivaizduoti šiuolaikinį žmogų, kuris būtų nepratęs praustis po dušu ryte ir prieš miegą.

Būti ten, kur labai triukšminga. Miestų gyventojai įpratę gyventi triukšme, tačiau tai provokuoja visos eilės hormonų, kurie neigiamai veikia emocinį foną ir nervų sistemą, gamybą. Triukšmas gali sukelti hipertoniją ir padidinti cholesterolio kiekį kraujyje. Ekspertai pataria kasdien rasti laiko pabūti visiškoje tyloje.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *