Trys Zodiako ženklų vyrai, šalia kurių moteris gali jaustis saugi kaip už mūro sienos

Moterys iš prigimties linkusios jaustis pažeidžiamos ir ieškoti saugumo. Nors dailioji žmonijos pusė šiandien yra gana savarankiška bei pajėgi gyventi be globėjų, dauguma damų vis dar ieško stipraus vyro peties.

Moterys svajoja apie tokį gyvenimo draugą, apie kurį galėtų išdidžiai pasakyti: „Šalia jo jaučiuosi saugiai kaip už akmeninės sienos.“ Ar pasiteisins jų lūkesčiai, galima iš anksto nustatyti pagal išrinktojo Zodiako ženklą. Daugiausia vilties šiuo atžvilgiu teikia trijų Zodiako ženklų atstovai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo vyro įvaizdis jau savaime kelia asociacijas su pasitikėjimu, stabilumu ir saugumu. Šio Žemės stichijos ženklo atstovas santykiuose pirmiausia stengiasi elgtis kaip šeimos galva ir rūpintis, kad jo namai būtų pilni visokių gėrybių.

Jaučio tikslas – įgyti sėkmingo šeimos vyro statusą ir viską, kas su tuo susiję: patogius namus su gerais baldais, prabangų automobilį tvarkingame garaže ir gražią, gyvenimu patenkintą žmoną šalia. Jautis, visų pirma, svajoja apie šeimą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo vyro charakterį galima būtų apibūdinti kaip drąsaus kario ir nedrausmingo vaiko mišinį. Šio Ugnies stichijos ženklo atstovai – tai aktyvūs, energingi žmonės, užsispyrę ekstravertai. Šeimoje Avinas nori būti už viską atsakingas. Moteris turi suteikti jam tokį pasitikėjimą, tada jis dėl jos norėtų padaryti viską, kas įmanoma ir neįmanoma. Avinas yra karštas, drąsus, spontaniškas ir nepriklausomas. Jis veržliai siekia karjeros ir šeimos gerovės, stengiasi, kad jo moteris būtų gerai finansiškai aprūpinta.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo vyrai būna priversti rūpintis ir savo moters finansine, ir emocine gerove. Jie yra patikimų Zodiako partnerių reitingo viršuje, todėl jų partnerės draugės gali pavydėti ištikimo vyro. Tačiau Ožiaragį valdo Saturnas – mūsų pasąmonės planeta, todėl kartais jis pats to nesuvokdamas praranda savitvardą.

Dėl šios priežasties Ožiaragis ima kontroliuoti kiekvieną smulkmeną, manydamas, kad taip gali padėti sau ir savo moteriai išvengti neatsakingų poelgių. Ožiaragio ženklo atstovai yra vieni patikimiausių partnerių.

Jei jūsų gyvenimo draugas priklauso šiam Zodiako ženklui, galite būti tikra, kad jis bus jums tvirta atrama visose gyvenimo situacijose. Svarbiausia yra sudaryti tam tinkamas sąlygas ir visada palaikyti jį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *