Ultimatumai, kurie nesuveikia santykiuose su vyrais

Liaukitės šantažuoti partnerį, geriau imkite kurti harmoningus santykius. O kurti juos ne taip paprasta, pačios tikriausiai tuo įsitikinote. Tačiau ten, kur vieni žmonės, susidūrę su problemomis, stengiasi jas spręsti, kiti tų problemų patys prisikuria ir susipainioja neišsprendžiamuose prieštaravimuose. Nutarėme pateikti kelias tipiškas moterų frazes, kurios niekada nepadės sukurti harmoningų santykių.

“Tu visą laiką kiurksai darbe, o man neturi laiko!

Moterys reikalauja iškart dviejų dalykų – kad vyras dosniai žarstytų joms pinigus ir kad tuo pat metu sėdėtų namuose, joms prie kojos, kaip ištikimas šunytis. Tik suaugusio žmogaus gyvenimas – anaiptol ne pasaka, kur pinigai atsiranda savaime, nukrinta iš dangaus. Jeigu jūsų mylimasis turi verslą arba dirba už algą, tai norint gauti pakankamai pinigų vertam gyvenimui, jam tenka pasinerti į darbo procesus ir tie darbai tęsiasi nuo ryto iki vakaro.

Išmintinga moteris priima tai, juk neretai ir pati dirba, užuot siuntinėjusi po 100 žinučių per dieną partneriui. Gerbkite kito žmogaus laiką. Vakare turėsite puikią galimybę aptarti vakarienės metu, kaip praėjo diena.

“Jeigu tu dabar išeisi pas draugus, aš irgi išeisiu – visam laikui!

Pasisėdėjimai su draugais prie alaus bokalo – visiškai ne tai, ko laukėte iš partnerio, su kuriuo norėjote nugyventi visą gyvenimą. Tačiau problemos esmė dažniausiai slypi visai ne tame. Moterys nepaleidžia mylimųjų pas draugus ne dėl alkoholio, o dėl savo pačių paranojos.

Tai joms atrodo, kad vyrų kompanijoje būtinai atsiras netekėjusių jo draugų pažįstamų, su kuriomis jis būtinai permiegos. Tai susigalvoja, kad draugai nuteikinėja vyrą prieš žmoną ir įkalbinėja grįžti į viengungišką gyvenimą. Atminkite: jūsų partneris – suaugęs, adekvatus žmogus, o ne veršelis, kurį galima kur nors nutempti, ir ne mažvaikis, kurį galima įtikinti kuo tik nori. Nereikia prilyginti draugų elgesio vyro elgesiui, juk jis – atskira asmenybė su savomis gyvenimo nuostatomis ir moralės normomis.

“Arba tu pasikeisi, arba susirasiu geresnį vyriškį!

Po tokios frazės santykiams atėjo galas. Grubiu šantažu jūs niekada nesukelsite vyrui noro keistis, o tik nuteiksite jį prieš save. Pradėjusi santykius kaip sąžiningas žmogus, jūs turite priimti visus vyro pliusus ir minusus. Tardamasi ir susitardama, galite pasiūlyti jam pakeisti buitinius įpročius, tačiau pakeisti suaugusio žmogaus elgesio modelius jums tikrai nesigaus. Tokioje situacijoje geriau išsiskirstyti ir susirasti tinkamesnę porą, užuot kovojus už absoliučiai neįgyvendinamą tikslą ir padarius vienam kitą nelaimingais.

“O štai mano praeitas vyras buvo aktyvesnis lovoje…”

Lygindamos dabartinį partnerį su buvusiu, jūs tik formuojate jam kompleksus. Be to, jis dabar supranta, kad jūs dar neužbaigėte ankstesnių santykių. Kiekvieną kartą, kai kils noras pasakyti, jog jums kažkas netinka ar nepatinka intymiuose reikaluose, prikąskite liežuvį tuo momentu, kai norėsis paminėti konkretų žmogų. Geriau pasakykite: “Žinai, man būtų labai malonu, jei sutiksi išbandyti kažką naujo, pavyzdžiui…” Tokia formuluotė reiškia, kad žmogus gali pasirinkti, tai ne tiesioginės pretenzijos jo įgūdžiams.

“Tavo gyvenime aš ne pirmoje vietoje ir man tai nepatinka

Jūs niekada partnerio gyvenime neužimsite pirmos ir svarbiausios vietos. Nustebote? Pirmoje vietoje žmogui turi būti jis pats, o jau paskui pagal prioritetą išsirikiuoja vietos šeimai, savirealizacijai ir jums. Jeigu vyras įtikinėja, kad esate jo gyvenimo prasmė, reiškia nieko reikšmingo tame savo gyvenime jis nepasiekė ir vargu ar pasieks. Vertinkite savimi pasitikinčius, tikslų siekiančius vyrus, o ne naivius, aklus romantikus, kurie dainuos jums serenadas po langais ir nieko daugiau gyvenime nenuveiks. Poelgiai – kur kas geriau už tuščius žodžius. Savo gyvenime jūs irgi turite skirti sau pirmąją vietą – mylėkite ir vertinkite save, kad sutiktumėte lygiai tokį pat vertą vyriškį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *