Užblokuota moteriška energija

Moteriškos energijos pagalba jaučiamės tuo, kas esame. Jaučiame, jog esame patrauklios ir geidžiamos. Tačiau kai kurioms iš mūsų kartais su visu tuo kyla problemų. Todėl šiame tekste pakalbėsime, kaip išsiaiškinti, kad jūsų moteriška energija užblokuota. O svarbiausia – kaip tai ištaisyti.

Kaip suprasti, kad moteriška energija blokuojama?

Kai jūsų moteriškoji energija pernelyg silpna arba išvis užblokuota, jūs nejaučiate noro savimi rūpintis ir savimi užsiimti. Grožis ir patraukli išvaizda jums nebeturi didelės reikšmės. Jūs nieko nedarote, kad patobulintumėte savo natūralų grožį. Taip pat dažnai būnate prastos nuotaikos, tampate agresyvesnė ir irzlesnė. Gali būti sunku išsaugoti dvasios ramybę.

Be to, vyrai neskiria jums dėmesio, nedovanoja dovanų, o jūsų romantiški jausmai dažniausiai nesusilaukia atsako. Jaučiate energijos trūkumą, o gyvenime neatsiranda vietos džiaugsmu. Galite susidurti su finansiniais sunkumais, tapti pernelyg konfliktiška. Atostogas ir apskritai poilsį galite laikyti tuščiu laiko švaistymu ir pavydėti kitoms merginoms. Jaučiatės nepatogiai, kai žmonės išreiškia savo emocijas ar sako jums komplimentus. Jūsų intuicija yra menkai išvystyta (kadangi jai irgi reikia moteriškos energijos), todėl dažniausiai pasikliaujate vien protu ir logika. Manote, kad turite kentėti, kad pasiektumėte ką nors vertingo. Ir visą laiką lyginate save su kitais.

Kaip galima būtų visa tai ištaisyti?

Kaip matote, užblokuotos moteriškos energijos „šalutinių poveikių“ sąrašas yra pakankamai įspūdingas. Todėl, jei norite ištaisyti situaciją, iš pradžių reikės susidoroti su savo baimėmis, blokais ir „vidiniais demonais” (linkėjimai asmenybės šešėlinei pusei). Taip pat teks padirbėti su saviverte ir buvusių partnerių paleidimu iš savo gyvenimo. Ir tik tada galima pradėti darbuotis su moteriška energija.

Kaip? Pavyzdžiui, per grožį. Moteriškasis pradas, „gyvenantis” kiekvienoje iš mūsų, trokšta jausti ir regėti grožį aplink mus ir savyje. Todėl papuoškite erdvę aplink save viskuo, kas jums teikia džiaugsmo. Šokite pagal mėgstamą muziką, viena arba su kompanija. Ir rinkitės drabužius, kurie leistų jaustis išties gražia.

Įsiklausykite į savo emocijas. Norint išreikšti moterišką energiją, būtina visų pirma jausti savo ir tiktai savo pačios jausmus. Neatsiprašinėkite už tai, ką jaučiate ir, juo labiau – neslopinkite savo jausmų. Jausmų negalima ignoruoti ar nuvertinti. Suteikite sau laisvę jausti visu 100%.

Dažniau dalinkite komplimentus kitoms jums patinkančioms moterims. Ir mėgaukitės savimi. Reguliariai rūpinkitės savimi. Kas yra rūpinimasis savimi? Atsipalaidavimas, kokybiškas miegas, kokybiška mityba ir t.t. Kiek įmanoma labiau rūpinkitės savimi ir ugdykite savo pomėgius. Juk tai pats geriausias būdas atskleisti kūrybinę savo asmenybės pusę.

Taip pat pradėkite pagaliau tenkinti savo norus. Leiskite sau atsipalaiduoti ir palepinkite save tuo, kas jums teikia džiaugsmo. Būkite spontaniškesnė. Suorganizuokite sau dienas „be ateities planavimo”. Ir praleiskite jas taip, kaip norisi šiuo konkrečiu metu.

Atminkite, kad nepriklausomai nuo naudojamų metodų, svarbu išlikti savimi. Moteriška energija jumyse jau yra. Jums tereikia ją atskleisti, tačiau padaryti tai taip, kaip bus komfortiška būtent jums. Nebijokite eksperimentuoti. Esame tikri, kad tada jums tikrai pasiseks!

.Naujienos iš interneto

One thought on “Užblokuota moteriška energija”

  1. Tikrai labai geras ir teisingas tekstas.Tekste radau tai ka ir kaip pati elgiuosi.Nedažnai, bet randu laiko sau pasimėgauti, negailiu komplimentu puikiai atrodančiam taigali būti moteris ar vyras .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *