Vertingiausios nelaimingos meilės pamokos

Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad iš gero gyvenimo nieko neišmokstame. Turime patirti nesėkmių, sukrėtimų, praradimų, kad galėtume pasimokyti iš savo klaidų ir vystytis.

Kas jau sykį patyrė, ką reiškia sudaužyta širdis, tas žino, kokios sunkios gali būti nelaimingos meilės kančios. Bet kančios kada nors pasibaigia, o mes gauname vertingų pamokų visam likusiam gyvenimui. Ši skausminga patirtis yra labai svarbi mūsų asmeniniam vystymuisi.

Psichologai mini aštuonis dalykus, kurių turėtume išmokti po išsiskyrimo su mylimu žmogumi. Pasitikrinkite, ar jūsų išgyvenimai nepraėjo veltui.

Kalbėjimas – auksas

Ne visais atvejais tylėjimas būna aukso vertės. Poros santykiams tai negalioja. „Ak, kad būčiau su juo išsikalbėjusi, atskleidusi jam savo rūpesčius ir lūkesčius, paklausinėjusi apie jo bėdas ir viltis. Deja, jau per vėlu. Dabar žinosiu, kad kalbėjimas – svarbiausias dalykas, kuris susieja du žmones“, – padaro išvadą mergina po išsiskyrimo.

Vertinimas

Merginos turėtų vertinti garbingą, nuoširdų vaikiną, tačiau tokias savybes priima kaip suprantamas. Po išsiskyrimo padaro išvadą, kad negalima painioti draugiškumo su silpnumu.

Pagarba

Pagarbos sau niekas neturi reikalauti. Ji turi būti gaunama laisvai. Jei tenka prašyti vaikino, kad elgtųsi pagarbiai, jis tikrai nevertas meilės.

Partneris turi palaikyti

Galbūt tas, kurio ilgitės, nepalaikydavo jūsų. Nepaguodė, kai buvo sunku, nenušluostė ašarų, nepadėjo. Jei taip, jis buvo tikrai nevertas meilės.

Jokių kompromisų!

Ne visi vyrai yra melagiai. Jie gali būti ir tokie pat garbingi bei nuoširdūs kaip jūs, todėl reikia ieškoti būtent tokių. Ir daugiau jokių atsitiktinių tipų, kad nesijaustumėte vieniša, kol sutiksite jį! Nedera išbarstyti savęs pakeliui!

Vyrai taip pat turi jausmus

Vyrai gali pasijusti įsižeidę ir nemylimi. Jei elgiatės su jais kaip su menkaverčiais, tai turėtumėte susimąstyti, kaip jie dėl to jaučiasi. Vyrai ne visada atvirai išreiškia savo emocijas.

Bendrybės

Kartu kažką veikti, dirbti, ilsėtis, pramogauti gali būti didelis malonumas. Deja, pažinties pradžios entuziazmas greitai praeina, jo vietą užima rutina. Tada reikia pasirūpinti, kad nuobodulys neužsmaugtų meilės.

Teoriškai viskas buvo puiku

Tik ne praktiškai. Jei nuolat pagalvojate, kad galėjo būti geriau, jeigu jis būtų susiprotėjęs padaryti tą ar aną, reikia susimąstyti, ar tikrai tai buvo meilė, ar tik teorija, susidedanti iš „jeigu būtų, galėjo, turėjo“.

Išsiskyrimas kartais virsta didele kančia, bet juk iš skausmo žmogus pasimoko daugiau nei iš ramybės. Tad priimkite tas vertingas gyvenimo pamokas, kad nereikėtų jų kartoti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *