Vienas iš svarbiausių įgūdžių moters gyvenime

Kad ir kokioje gyvenimiškoje situacijoje jūs dabar būtumėte atsidūrusi, visada stenkitės užduoti sau vieną labai svarbų klausimą: „Kokiu būdu aš galiu šiuo momentu atsipalaiduoti ir patirti tikrą malonumą?

Arba kai kažkas atsitinka, užduokite sau klausimą: „Kam man to reikia?“, „Kaip galėčiau tai panaudoti sau į gera?“. Tai žymiai geriau nei kiekvieną kartą aimanuoti: „Už ką man visa tai, kodėl būtent mane tai užgriuvo?“

O viskas dėl to, kad atsipalaidavimas – tai pagrindinis įgūdis, kurį kiekviena iš mūsų turime išmokti savo gyvenime. Tai įgūdis, kuris iš tikrųjų yra prieinamas absoliučiai visiems žmonėms, turintiems nuoširdų troškimą ir tikslą įvaldyti šią būseną.

Šį įgūdį, beje, galima „išsitreniruoti“, lygiai taip pat, beje, kaip ir pozityvų mąstymą. Tačiau tam, žinoma, reikia laiko. Juk norint, pavyzdžiui, išmokti groti gitara, reikia ir laiko, ir kantrybės, čia irgi tas pats.

Moterims ypatingai svarbu išmokti atsipalaiduoti. Joms juk tenka išnešioti ir gimdyti vaikus. Ir jeigu norime, kad ateities karta užaugtų laiminga ir sveika, moterims, kurios šią kartą atveda į mūsų pasaulį, būtinai turi išmokti jaustis atsipalaidavusiomis ir ramiomis, ir ne vien nėštumo metu, bet ir visą gyvenimą.

Svarbu netapti visko bijančia ir dėl visko nerimaujančia mama, kuri šia savo būkle žaloja savo vaikus, o tapti mama, kuri moka rūpintis savimi ir būti laiminga. Laiminga mama – laimingi vaikai. Juk jie labai gerai jaučia tą būseną, kurioje gyvena jų motina.

Todėl, mielos moterys, nekaltinkite vyrų ir vaikų, kad jie jumis nesirūpina. Iš pradžių pradėkite pačios rūpintis savimi ir parodykite šeimai, kaip jiems galima su jumis elgtis ir kaip ne. Tai jūsų bendram labui.

Kūno ir proto atpalaidavimas atneš jums laimę ir malonumą iš bet kokio proceso: darbo, namų tvarkymo ir, juo labiau, iš sekso, kur tiesiog būtina realiai atsipalaiduoti, kad patirtumėte maksimalų malonumą iš susiliejimo proceso, kai du žmonės tampa vienu.

O jeigu esate nuolat įsitempusi, kūnas tarsi susigūžia, protas ima siekti viską kontroliuoti. Visa tai susijęs su baime ir nepasitikėjimu pasauliu bei žmonėmis, taip pat kai nepasitikite savimi. O štai atsipalaidavimas – atvirkštinė būsena. Kalba čia jau eina apie meilę ir pasitikėjimą savimi, pasauliu ir gerais žmonėmis.

Galima būti produktyviu ir tuo pačiu ir atsipalaidavusiu, kitaip sakant, neprisirišusiu prie galutinio rezultato, galima užsiimti kūryba „tėkmės” būsenoje ir paprasčiausiai mėgautis pačiu procesu, nesijaudinant, patiks kam nors, ar nepatiks, ir kaip tie kiti reaguos. Svarbiausia, kad jums pačiai tai patiktų ir kad tai netrukdytų kitiems, jų pačių savirealizacijai. Štai ir viskas. To visiškai pakanka.

Nesistenkite niekam įtikti, nes tam reikia daug energijos ir jėgų, kurias būtų galima nukreipti kažkam produktyvesniam.

Nepamirškite, kad būtent priėmimas ir atsipalaidavimas yra mūsų normali ir, taip sakant, „foninė“ būsena ir natūralus gyvenimo būdas. Jokio nerimo ir įtampos. Taip kad išmokite atsipalaiduoti ir tada jūsų gyvenimas pasikels į visiškai kitą kokybiškai naują lygį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *