Vienas klausimas, kuris padės sustiprinti jūsų santykius

Visi mes trokštame patvarių, ilgalaikių ir, svarbiausia, darnių bei laimingų santykių. Norime, kad mus mylėtų, vertintų, gerbtų ir saugotų. Tačiau, kaip žinome, visada reikia pradėti nuo savęs, todėl, jeigu norite, kad su jumis taip elgtųsi, pirmiausia reikia patiems atitinkamai pakeisti savo požiūrį į partnerį.

Egzistuoja vienas lengvas būdas, kaip galima padaryti santykius iš tiesų stipriais ir laimingais abiem partneriams.

Šio būdo esmė tokia: kiekvieną kartą prieš sakydami ką nors savo partneriui ar atlikdami veiksmą, kuris gali jį paliesti, atsakykite sau į vieną paprastą, tačiau svarbų klausimą: „O kaip šiuo atveju jausis mano brangus žmogus? Ar neužgaus jo mano žodžiai ir veiksmai?“

Patikėkite, kuo dažniau kelsite sau šį klausimą, tuo švelniau, atidžiau ir taktiškiau pradėsite elgtis su juo. Tiesa, šis santykių stiprinimo būdas bus tikrai efektyvus tik tuo atveju, jeigu jį naudosite ne tik jūs, bet ir jūsų partneris.

Mes labai dažnai iš pradžių ką nors padarome ar pasakome, o tik paskui galvojame apie viso to pasekmes. O jos gali būti labai blogos. Kam gali patikti, kai kitas bando jam kažkaip įgelti ar įžeisti, net jeigu jis tai padarė be pykčio ir nieko bloga nelinkėdamas? Ypač tai pavojinga tais atvejais, kai pora ginčijasi ir barasi.

Kai smarkiai susijaudinę aiškinatės savo santykius, galite labai lengvai įskaudinti vienas kitą. Paskui jūs galite susitaikyti ir tarsi atleisti vienas kitam už nuoskaudas, bet iš tikrųjų bet kokie nemalonūs žodžiai ar veiksmai, kuriuos padaro artimas ir brangus žmogus, labai stipriai paveikia mus ir atitinkamai mūsų santykius. Ir deja, paveikia tikrai ne į gerąją pusę. Jie kaip rūdys lėtai pamažu pažeidžia net stipriausius santykius.

Todėl reikia visada galvoti apie tai, kaip jūsų veiksmai, žodžiai ir poelgiai paveiks jūsų santykius su mylimu žmogumi. Reikia stengtis atidžiau tausoti vienam kito jausmus, juk mus visus labai lengva įžeisti. Ir dar skaudžiau būna, kai tas visas negatyvumas sklinda iš paties brangiausio žmogaus. Ne veltai sakoma, kad žodžiu galima ne tik sužeisti, bet ir užmušti žmogų. Skaudžiais žodžiais galima sunaikinti visus nuoširdžius ir gilius jausmus, kuriuos jautėte vienas kitam.

Todėl niekada nepamirškite to vienintelio svarbaus klausimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *