Viską pati ir pati…

Stipri ir valinga. Rūpestinga ir kontroliuojanti. Gera, atjaučianti. Toji, kuri suspėja nudirbti septynis darbus tuo pat metu. Turinti plieninį stuburą. Dalinanti save, geležinė ir nepakeičiama.

Su tokia moterimi gali būti labai lengva aplinkiniams, nes ji labai taktiška ir naudojasi „švelniąja galia”. Jos plieninė ranka visada veikia su aksomine švelnia pirštine. Šioje rankoje ji laiko visas gijas, kuriomis galima manipuliuoti.

Moterų, kurios sugeba išlaikyti balansą tarp rūpinimosi ir kontrolės, tarp švelnumo ir tvirtumo, šiame pasaulyje labai mažai. Jos unikalios.

Dažniausiai moteris visgi dalina save visiems po truputėlį ir tartum išnyksta pati. Visiškai ištirpsta savo artimuose žmonėse, rūpinimosi jais jūroje. Praranda save krūvoje darbų. Ji nežino tokių žodžių: „Šita krūva gali ir palaukti”. Jai svarbu suspėti viską pasaulyje. Svarbiausia tokiai moteriai – rūpintis artimaisiais.

Pasitaiko ir „bobų su kiaušiniais”, kurių skaičiumi jos pranoksta daugumą aplinkinių vyrų. Geležinė valia. Jai labiau sekasi vyriškos profesijos, ji vadovauja ir sprendžia problemas. Ji siekia, įveikia kliūtis, patiria orgazmą, kai pagaliau pasiekia. Svarbiausia tokiai moteriai – kontrolė.

Ir hiper rūpestingos, ir kontroliuojančios moters atvejais jų elgesio priežastys panašios. Tai – prarastos kontrolės trauma.

Ta, kuri rūpinasi, nepasitiki žmonėmis, nepatiki jiems nieko atlikti savarankiškai. Jos lozungas: „Jei nori, kad darbas būtų atliktas kokybiškai – padaryk pati”.

Ta, kuri kontroliuoja, irgi nepasitiki žmonėmis, tačiau suteikia jiems šansą susimauti.

Unikali moteris irgi turi prarastos kontrolės traumą, tačiau moka laviruoti, ji kaitalioja rūpinimąsi su kontrole. Galbūt jai tai daryti tenka tik dėl to, kad trūksta laiko ir ji nespėja šluostyti snarglių absoliučiai visiems žmonėms.

Keli patarimai (klausimų forma):

  • Turite krūvą reikalų? Krūva gali palaukti;
  • Kokia jūsų pačios vieta jūsų gyvenime?
  • Kas tokio baisaus atsitiks, jeigu jūsų artimieji pradės spręsti dalį problemų savarankiškai?
  • Kas tokio baisaus atsitiks, jeigu kažkuris iš jų padarys klaidą?
  • Ir svarbiausias klausimas: kiek gyvenimų esate pasiruošusi nugyventi, išskyrus vieną – savo gyvenimą?
  • Kas nutiks jūsų artimiesiems, jei staiga paliksite juos, bet ne savo valia, o dėl biologijos dėsnių?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *