Vyrams įdomi moteris

Dažnai nutinka, kad kokia nors moteriškė laksto vos ne per kiekvienas išeigines į pasimatymus, o jūs nesugebate netgi užmegzti pokalbio su patikusiu kolega. Be to, jūsų ankstesni santykiai ilgai netruko ir jūs niekaip negalite suprasti, kodėl vyriškis staiga nutarė juos nutraukti. Kuo vadovaujasi vyrai, kada ir kodėl jie supranta, kad santykiai su moterimi jų daugiau netenkina ir apskritai – kokios moters vyras niekada nepaliks.

Svarbiausia, ką reikia suprasti – vyras nepaliks įdomios moters.

Kokie požymiai rodo, jog moteris – įdomus žmogus? Pamėginkime išsiaiškinti.

Moteris moka pademonstruoti savo protą. Nemažai moterų įsitikinusios, kad vyrai ištirpsta, sutikę žavias ir moteriškas kvaileles. Yra, žinoma, ir tokių vyrų, tačiau mes gi irgi norėtume įdomaus vyriškio, tiesa? Dėl to reikia atitikti tam partnerio tipui, kurį jūs sau išsirinkote.

Visiškai nebūtina informuoti vyro apie savo diplomus jau per patį pirmą pasimatymą, tačiau būtina mokėti palaikyti turiningą pokalbį. Vyras tiesiog negali pražiopsoti moters, su kuria yra apie ką pasikalbėti.

Moteris pasitiki savimi. Vyrus neįtikėtinai traukia moters vidinis pasitikėjimas, ir kalba eina ne apie apsimestinį pasitikėjimą savimi, o apie būseną, kur eina iš asmenybės vidaus. Jūs tiksliai žinote, kas jums geriausiai sekasi, jūs žinote savo vertę. O jeigu drovitės pati savęs, jei nesate tikra, kad sugebėsite išlaikyti partnerį, vyriškis lengvai nuskaitys šias jūsų nuotaikas ir jam bus daugiau neįdomu tyrinėti moterį. Dėl to imkite kontroliuoti savo drovumą, susikaustymą ir pagalvokite, kuo galėtumėte didžiuotis, kas galėtų pakelti jūsų savivertę jūsų pačios akyse.

Moteris turi savų interesų. Kai vienas iš partnerių turi savų interesų, o kitas – ne, prasideda konfliktai, kadangi antrasis negali suprasti, kaip galima švaistyti laiką kažkokiems kitiems dalykams, o ne jam. Jeigu vyras negali gyventi be susitikimų su draugais golfo klube ar žvejyboje, tai baisiausia, ką gali padaryti moteris – pradėti kritikuoti jo pomėgius. Be to, moteris, kuri pati niekuo nesidomi, vargu ar sudomins vertą vyriškį. Pomėgių turintis žmogus visada „gyvas”, jo akys visada spindi gyva ugnele, tokia moteris pastebima iš tolo ir vyras, savaime suprantama, susidomės, ar sugebės jis pats sudominti jus tiek pat, kiek jus domina mėgstami pomėgiai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *