Vyras gali pasikeisti tik dėl moters, kurią myli

Moterys visą laiką stengiasi kaip nors perdaryti savo vyriškius. Tai anaiptol ne naujiena. Dar vienas plačiai žinomas faktas – dauguma moterų šiame nelengvame darbe patiria fiasko.

Ir visgi kažkur egzistuoja vyrai, pasirengę visiškai pasikeisti dėl savo mylimųjų. Kur slypi jų paslaptis? Ko iš tikrųjų reikia, kad pasikeistų vyras?

Taigi, jūs įsimylėjote. Pamatėte vienas kitą ir pasipylė žiežirbos. Galėjote ir iki šiol galite susirašinėti su juo be galo ir be krašto. Turite daug bendrų interesų. Ir be galo ilgą sąrašą priežasčių tausoti savo santykius. Tačiau jums vis tiek knieti kai ką jame pakeisti.

Laikui bėgant, turėtumėte suprasti, kad vyras, į kurį įsimylėjote – labai tolimas nuo idealo. Jūs puikiai suprantate, kad tobulų žmonių nebūna, dėl to esate pasirengusi susitaikyti su kai kuriais jo keistumais. Ir visgi yra konkrečių dalykų, kurie jus išties erzina, ir jums norėtųsi kažkaip šią problemą išspręsti. Po tų nedidelių permainų jūsų santykiai taptų jums išties laimingi.

Praeityje jūs dar bandėte susitaikyti su jo smulkiais trūkumais, tačiau kažkuriuo momentu supratote, kad ilgiau taip tęstis negali. Jūs, žinoma, mylite jį, bet juk galėtumėte mylėti dar stipriau.

Jūs stengėtės mylėti jį stipriau, kad savo meile pastūmėtumėte jį keistis. Tačiau tai nesuveikė, kaip ir visi kiti jūsų panaudoti triukai.

Jus labai neramina tai, kad matote jame potencialą tapti jūsų svajonių vyru. Ir čia pati sau sukuriate problemą – mąstote širdimi. Tik širdis, deja, nemoka mąstyti ir galvoti, dėl to kai kurių klausimų jai patikėti neverta. Atėjo laikas pritildyti širdies balsą ir pažvelgti į situaciją blaiviai.

Nereikia manyti, kad šiek tiek daugiau meilės pavers jūsų vyrą svajonių partneriu. Norą keistis turi pajusti jis pats. Ir prievarta šiuo atveju – ne variantas. Pakeisti jį gali išties tiktai meilė, tačiau ne jūsiškė, o būtent jo meilė jums. Tai labai negailestingas scenarijus, juk jeigu jis myli jus nepakankami stipriai, kad panorėtų prie jūsų derintis, reiškia, jums teks atsisveikinti.

Priešingu atveju, jeigu jūs žinote, kaip galima įkvėpti jį dar didesnei meilei jums, visiškai įmanoma, kad jis pasistengs įrodyti, kad irgi labai stipriai jus myli. Ir atspėkite, kas atsitiks? Teisingai – jis pamėgins atitikti jūsų lūkesčius.

Tai, kad jį mylite – puiku, ir čia tikrai nereikia sustoti. Atminkite, kad priversti pasikeisti jį gali tik jo paties meilė jums, kurios pakaks, kad kiltų noras kažką savyje keisti.

Kai vyras myli savo moterį, jis gali daug ką dėl jos paaukoti, kad ir kiek jam tai kainuotų. Dėl to, mielosios damos, atleiskite. Vyro sugebėjimas keistis 100% [priklauso nuo paties vyro. Ir jis niekaip nesusijęs su jūsų meile jam, jeigu tik ji nepriverčia jo mylėti jus dar stipriau.

.Naujienos iš interneto

2 thoughts on “Vyras gali pasikeisti tik dėl moters, kurią myli”

  1. Šuniuką nusipirkite, jei norite kažką keisti ar auklėti.
    Su laiku suprasite kad savo vaiku nesugebate išauklėti, o jos suaugusi vyrą keisti, kvaišos. Arba priimi žmogų koks yra, arba ne.
    Vyrai galvoja kad moterys nepasikeis, moterys galvoja kad vyras pasikeis… bet būna atvirkščiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *