Vyriška laimė? O kas tai per daiktas?

Stulbina gausa straipsnių apie tai, kaip padaryti laiminga moterį. O štai apie vyrišką laimę neįmanoma nieko surasti. Yra pseudo patarimų, tipo “kaip padaryti vyrą milijonieriumi”, kitaip sakant kalba vis tiek eina apie to vyro moters gerovę, tik užeinama iš kitos pusės.

Net jeigu skaitėte kažką šia tema, informacijos yra taip nesąžiningai mažai, kad nutariau įnešti savo indėlį.

Mielosios moterys, išgirskite svarbiausią. Visą pasaulį sukūrėme mes. Jeigu pažvelgsite pro langą, pereisite per virtuvę ar netgi atsisegsite savo rankinuką, tai absoliučiai viskas, ką pamatysite – mūsų rankų darbas. Visa tai mes sugalvojome. Su itin retomis išimtimis, kurios tik patvirtina šią taisyklę.

Dėl to kalbas “kas čia vadas” galima iškart stumti į šalį. Globaliai pasaulyje – mes svarbiausi. O lokaliai, turint galvoje įtaką kiekvienam atskiram vyrui – svarbiausios esate jūs.

Mūsų jėga ir mūsų bėda yra ta, kad esame psichologiškai nestabilūs. Silpnapročiai, maniakai – tai daugiausiai vyrai, vos viena kita moteris. Išradėjai, milijardieriai – irgi mes. Bet kokie nukrypimai nuo normos – tai apie mus, vyrus.

Dabar apie jūsų įtaką. Pasižiūrėkite į biografijas – bet kurį genijų suformavo moters – motinos arba žmonos – įtaka. Ir tokia įtaka – sveikas reiškinys, ji daro laimingais visus.

Kvailystė, kad vyrus moko vyrai. Yra, žinoma, tiesos, bet tik konkrečiame etape. Pirminį impulsą duodate jūs. Esminę įtaką gyvenime, kol žmogus kažko nepasiekia, irgi darote jūs. Ir netgi iš daug gyvenime pasiekusios asmenybės jūs galite akmens ant akmens nepalikti.

Dar kartą – bet kuris genijus yra jūsų kūrinys.

Bet kuris vyriškos lyties beprotnamio gyventojas – irgi.

Nežinau kaip jus, o mane šitas reiškinys išties sukrečia: iš esmės vyrų rankomis jūs kuriate visą šį pasaulį. Algoritmas yra toks: jūs iš pradžių įtakojate vyrą, o paskui vyras įtakoja pasaulį.

Pirmas ir svarbiausias dalykas, kuris yra jums pavaldus – tai vyro savivertė. Šis jausmas nepaprastai lengvai pasiduoda įtakai iš šalies. Jūs galite turėti bet kokią nuomonę apie mus, mes ja patikėsime ir atitinkamai elgsimės. Vyras, pasitikintis savo galia ir vyras, įsitikinęs, kad nieko nesugeba – jūsų rankų darbas.

Antras dalykas, kurį jūs mums duodate – jėga. Ją mes gauname toje erdvėje, kurią sukuriate jūs ir už kurios atmosferą esate visiškai atsakingos. Kalbu apie namus.

Namai mums – užnugaris. Mes išeiname į pasaulį kaip į karą ir pailsėti grįžtame pas jus. Nereikia su mumis ginčytis ir mokyti suvokti gyvenimą kitaip. Suvokimas keičiasi pats, jeigu mus trauks ilgesnį laiką praleisti namuose. Darboholizmas šia prasme atrodo itin nemaloniai – žmogus nusprendžia gyventi ne namuose, o mūšio lauke. Jam ten geriau ir saugiau negu užnugaryje.

Jeigu jūs nesubjaurojote savivertės, išmokėte pasitikėti savimi, tačiau jūsų erdvėje vyras neprisipildo energija – jam viskas. Rimtai. Vyras sieks tikslo, tačiau labai brangiai už tai užmokės – sveikata, laime, o po kurio laiko ir finansinė gerovė pasibaigs.

Trečia – mums būtina jus mylėti. Fiziškai. Dažnai ir daug. Mums turi labai to norėtis. Tokia trauka atsiranda ne dėl treniruoto pilvuko, standžios krūtinės ir bronzinio įdegio. Ji atsiranda iš to, kiek jums pačioms reikia vyro. Jo rankų, prisilietimų, bučinių, kvapo ir skonio.

Meilės jums, ir laimingų gilių santykių.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *