Vyriška psichologija santykiuose su moterimis

Meilė – nuostabus jausmas, jį patiria tiek moterys, tiek vyrai. Tačiau santykiuose abi lytys elgiasi skirtingai. Pavyzdžiui, dauguma moterų atvirai reiškia savo jausmus ir demonstruoja, kokios yra laimingos su nauju partneriu. Vyrai linkę apie tai patylėti ir visas emocijas išgyvena savyje. Kad sąjunga būtų tvirta ir ilgalaikė, moterims derėtų žinoti, koks elgesys gali atbaidyti išrinktąjį. Nereikia daryti kitų moterų klaidų, kad vėliau nesigailėtumėte, jog išsiskyrėte su normaliu vyriškiu.

Vyriška psichologija meilėje ir santykiuose

Vyriška psichologija meilėje labai skiriasi nuo moteriškos, ir dailiosios lyties atstovės turėtų į tai atsižvelgti. Kaip žinia, vyriškiams labai svarbi jų laisvė ir asmeninė erdvė, į kurią įleidžiami tik tie, kuriais vyras tikrai pasitiki. Todėl jei išrinktasis pasikviečia moterį į savo namus, atsisako susitikimo su draugais dėl vakaro su ja, arba kuriam laikui pamiršta savo hobį, galima tvirtai teigti, kad jį apėmė stiprūs jausmai.

O štai jeigu jis kelias dienas neatsiliepia į skambučius, atsisako pasimatymo susitikimo su draugais naudai, nekviečia namo ir nepristato savo artimųjų, jis greičiausiai nežiūri į šią moterį rimtai. Todėl net jei jis prisiekia amžina meile, bet niekaip to neįrodo veiksmais, žodžiais tikėti beprasmiška.

Kai kurioms moterims, atvirkščiai, nepakanka švelnių žodžių apie tai, kaip su jomis gera ir kaip jos vertinamos. Tačiau tai, kad vyras reguliariai nedžiugina gražiais žodžiais, nereiškia, kad jis abejingas. Jis tiesiog įpratęs meilę įrodyti darbais, o ne kalbomis.

Kodėl santykių pradžioje vyras atsitraukia?

Dažnai galite išgirsti moteris besiskundžiant dėl to, kad jų naujasis vaikinas staiga nusišalino nuo santykių jų pradžioje. Moteris ne visada pajėgia suprasti, kodėl taip gali nutikti, juk viskas, jos nuomone, klostėsi puikiai. Tuo tarpu mylimąjį galėjo išgąsdinti visiškai įprasti damai dalykai. Pavyzdžiui, jam gali nepatikti per didelis susidomėjimas, įkyrumas ir reiklumas. Jei jam bus skambinėjama kelis kartus per dieną ir reikalaujam dėmesio, toks elgesys greičiau atbaidys, nei patrauks.

Taip pat vyrui gali nepatikti, jei nauja draugė daug ir dažnai kalba apie savo buvusiuosius. Gali atsirasti pavydo jausmas, kadangi jis nuspręs, jog jos ankstesni jausmai dar neatvėso. Ir tai retai baigiasi geruoju, kai nauji santykiai dar tik prasideda.

Joks normalus vyras nemėgsta būti kontroliuojamas. Todėl nereikia reguliariai reikalauti ataskaitų, kur jis šiuo metu yra, ir nurodinėti, ką ir kaip jis turi daryti. Taip pat nemėginkite to pakeisti, jei nenorite sugriauti užgimstančių jausmų.

Santykių psichologija: paslaptys

Jei jums pasisekė susirasti puikų partnerį, tuomet greičiausiai kils noras užmegzti su juo tikrai tvirtus ir ilgalaikius santykius. Tokiu atveju nepakenks žinoti keletą tam tikrų paslapčių, kurios padės išlaikyti mylintį vyrą šalia ir tuo pačiu padaryti jį laimingu. Psichologija byloja apie tai, kad pirmiausia reikia rodyti dėmesį: įsiklausyti į jo idėjas, tikslus ir mintis, stengtis priimti jį tokį, koks jis yra. Stipriajai lyčiai, kaip ir moterims reikia palaikymo ir suvokimo, kad jis suprastas.

Gerai, jei moteris rūpinsis išrinktuoju. Tai nereiškia, kad reikia jį globoti visame kame. Tačiau paruošti pusryčiai, išlyginti marškiniai, kiti vyriški daiktai ir kitos smulkmenos tikrai nudžiugins mylimą žmogų.

Akivaizdu, kad harmoningos sąjungos labui reikia pasistengti mažiau konfliktuoti. Dažni kivirčai vyrą greičiau atbaidys, nei sustiprins su juo ryšį. Pretenzijas pareikšti galima ir netgi reikia, bet ne nuolat, nenutrūkstamu srautu ir ne grubiai.

Jei moteris turės visus šiuos dalykus galvoje, galimybė sukurti stiprią šeimą gerokai padidės, o partneris gerbs ir lepins savo mylimąjį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.