Vyrų emocinių poreikių penketukas

Jaustis reikalingu

Tūkstančius metų vyrai rizikavo savo gyvybėmis, eidami į medžioklę, gindami šeimas nuo pavojų, kovodami su stichijomis. Senovės moterims buvo lengva vertinti stipriosios lyties atstoveu, kurie buvo daug stipresni ir drąsesnis už jas.

Dabar situacija kardinaliai pasikeitė. Šiuolaikinės damos dirba lygiavertiškai su vyrais, turi geras pajamas, policija prireikus gali apsaugoti nuo grėsmių, o gaisrą užgesina gelbėtojai. Daugeliui jaunų panelių net nereikia vyrų pagalbos atliekant buitinius darbus – jos pačios gali prikalti lentyną arba pasikviesti meistrą. Iš esmės, stipriosios lyties atstovai prarado jiems gamtos skirtą „darbą”, todėl jaučiasi nereikalingi.

Jausti, kad yra vertinami

Kiekvienas vyras giliai širdyje nori žinoti, kad jis teigiamai veikia išrinktąją, pajusti, kad jo veiksmai turi prasmę. Moters užduotis – nuolat pakurstyti šį jausmą.

Dėkokite savo partneriui už mažus ir didelius pasiekimus, dažniau pasakykite, kad vertinate jo pagalbą ir pastangas. Tai padės jam jausti meilę ir pasitenkinimą santykiais. Kai stipriosios lyties atstovas žino, kad jo pastangos vertinamos, jis stengiasi nuveikti dar daugiau.

Žinoti, kad moteris juo pasikliauja

Kiekvienas džentelmenas nori tikėti, kad daug ką gali nuveikti. Tuo patikėti gali padėti jo išrinktoji, leisdama suprasti, kad neabejoja juo, jo patikimumu ir tiki, kad mylimasis eina teisingu keliu.

Jei jis suklupo, nekritikuokite – nuolatinės pastabos ir priekaištai išsekina bet kurį žmogų. Paleiskite smulkias situacijas, pasistenkite nekreipti dėmesio į smulkius partnerio apsirikimus.

Kartais pabūti vienam

Tai gali būti laikraščio skaitymas, televizoriaus žiūrėjimas ar tiesiog pasivaikščiojimas. Šitokiu būdu vyrai laikinai prasiblaško nuo kasdienių rūpesčių, atsikrato streso. Jiems tai tarsi mikroatostogos.

Moterims sunku suprasti šį problemų atsikratymo būdą, nes jos kovoja su stresu, viską išpasakodamos mamai ir draugėms. Tiesiog priimkite tokį vyrišką bruožą ir netraukite išrinktojo lauk, kai jis lindi savo „oloje”, antraip jis ten užsikapstys dar giliau.

Santykiuose patirti ypatingą „vyrišką” ciklą

Tai reiškia priartėti – atitolti – vėl prisiartinti prie partnerės. Ir taip vis iš naujo – visą gyvenimą. Tai panašu į alkano žmogaus ciklą, kuris prisivalgo iki soties, pasijaučia patenkintas ir daugiau nevalgo tol, kol vėl neišalks.

Vyrams vienodai reikia tiek emocinio artumo su išrinktąja, tiek emocinės nepriklausomybės. Būtent laikina izoliacija nuo santykių maitina jo trauką partnerei. Nesistenkite nuolat laikyti vyro įtemptos gumos būsenoje – ji gali vieną gražią dieną atšokti ir stipriai jus užgauti.

oNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *