Vyrų požiūris į seksą

Akivaizdu, kad vyrų ir moterų požiūris į seksą skiriasi. Tai būtina žinoti, kad poros seksualiniai santykiai būtų harmoningi.

Šį straipsnį rekomenduoju perskaityti moterims, nes jame kalbama apie tai, ką seksas reiškia vyrams.

Įsivaizduokite lėkštę karštos sriubos, sultingą kepsnį, šviežią kebabą ar bet ką kita, ką vyras yra pasiruošęs valgyti kiekvieną dieną. Būtent taip vyras jaučiasi sekso atžvilgiu. Seksas jam yra pagrindinis patiekalas, kuris suteikia ne tik malonumą, bet ir sotumo jausmą bei energijos gyventi toliau. Šis pagrindinis patiekalas turi būti šviežias, karštas ir paruoštas, kaip sakoma, iš širdies ir su meile.

Kai vyras labai alkanas, jam nesvarbi aplinka ir pateikimas. Geriausiu atveju jis nepamirš nusiplauti rankų prieš valgį. Tačiau poreikis pilnaverčiam maistui neišnyksta. Ir, žinoma, ne visi vyrai gali sau leisti tiek maisto ar tokios kokybės, kokio jie nori. Beje, vyrams labiausiai nepatinka, kai kas nors į jų lėkštę lenda su savo stalo įrankiais.

Štai tokia gastronominė analogija. Tikiuosi, kad visos straipsnio metaforos yra aiškios, o kai kurios galbūt sukėlė šypseną. Tokiu būdu, sveikam subrendusiam vyrui seksas – tai fiziologinis poreikis su dalele emocinio komponento. Būtent seksas patenkina svarbius pasisotinimo, energijos, gyvenimo skonio poreikius. Seksas yra tai, kas suteikia komforto, pasitikėjimo savimi, pilnavertiškumo jausmą.

Ir jeigu jau pradėjome kalbėti apie maistą… Pridursiu dar vieną dalyką.

Patyrusios moterys sutiks, kad pagal tai, kaip vyrai elgiasi su maistu, galima sužinoti, kokie jie yra sekso metu.

Pavyzdžiui, jeigu jis visai nemoka gaminti, valgo tai, ką jam duoda, nesitikėkite iš jo ekstravagancijos, audringų naktų ir apskritai iniciatyvos.

Vyrai, kurie renkasi restorano maistą, mėgsta sekse tiesiog atsipalaiduoti ir kad juos stebintų kažkuo nauju ir neįprastu.

Jei vyras mėgsta gaminti tai, kas pareikalauja daug laiko, produktų ir kantrybės, sekse su juo bus ilgos preliudijos, seksualinio artumo įvairovė. Tokie vyrai yra ištvermingi ir iniciatyvūs.

Vyrai, mėgstantys greitą maistą ir greitai paruošiamus makaronus, pirmenybę teikia solo seksui.

Štai tokie pastebėjimai.

Nepamirškite, kad pasaulyje yra daug maisto. Tačiau tegul jūsų vyras renkasi tik jūsų virtuvę. O nuo jūsų priklauso, ar pakeisite jo skonį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *