Vyrų rodomi meilės ženklai, kurių moterys kažkodėl nepastebi

Sunku pastebėti meilę, kai nuolat tenka skubėti… Į darbą, namo, į banką mokėti paskolų. Skubėdamos nieko nepastebite, jau nekalbant apie jausmus. Ir veltui taip elgiatės… Kartais praeinate pro tikrai jus mylintį vyrą ir nepastebite jo siunčiamų dėmesio ženklų. Štai keletas požymių, kurie padės atpažinti jums rodomą susidomėjimą.

Paklydęs žvilgsnis

Įsimylėjusio vyro žvilgsnis dažnai nuslysta per visą moters kūną. Tikėtina, kad jis sustos ties tam tikromis jos kūno dalimis. Tai vyksta instinktyviai, retai kada vyras gali suvaldyti savo žvilgsnį, bet ne iš silpnumo, o todėl, kad įsimylėjęs moterį žvelgia į ją nesąmoningai. Jis galvoja, kad tiesiog žiūri…

Prisilietimas

Įsimylėjęs vyras bandys jus paliesti: nubrauks plaukų sruogą nuo veido, išties ranką, kad padėtų jums nusileisti arba kažkur pakilti… Tiesiog visada  ras būdą, kaip fiziškai su jumis suartėti.

Nevalingi veiksmai

Įdomus reiškinys: ne visi vyrai, bet labai daugelis jų, būdami su patinkančia moterimi, „nusirenginėja“: nusivelka švarką, atsisega viršutines marškinių sagas, atsilaisvina kaklaraištį… kartais pasitaiso plaukus.

Instinktyvus pavydas

Pavydas gali daug pasakyti apie vyro požiūrį į tam tikrą moterį. Jei moteris, kuri jam patinka, pasirodo esanti šalia kito vyro, jis gali supykti ar tapti irzlus. Šias emocijas teks patirti ne tik pačiai merginai, bet ir ja susidomėjusiam asmeniui. Pavydas yra bene nuoširdžiausias meilės požymis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *