Vyrų savybės, kurias vertina kiekviena moteris

Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienas turi skirtingus lūkesčius ir kriterijus savo tobulam gyvenimo partneriui. Nėra jokių universalių taisyklių, kurios padėtų išsirinkti tobulą vyrą, tačiau vis dėlto egzistuoja keletas vyriškų savybių, kurias vertina dauguma moterų.

Savarankiškumas

Savarankiškas vyras nepriklauso nuo savo moters, mamos, draugų ir pan., ir savo bei savo šeimos problemas sprendžia pats ir neprašo kitų žmonių pagalbos.

Berniukus to reikėtų mokyti nuo mažens. Jie dar gana jauni turėtų suprasti, kad vyras pats yra atsakingas už savo gyvenimą, o ilgainiui – ir už savo šeimą.

Priima save tokį, koks yra

Tokie vyrai neklauso kitų žmonių nuomonės – jie patys supranta savo veiksmus ir savo gyvenimą kuria patys bei pasikliauja savo pačių nuomone.

To taip pat reikėtų mokyti berniukus nuo pat mažens – reikia leisti jiems pasikliauti savo nuomone. Berniukų nereikėtų lyginti su niekuo kitu, per daug kritikuoti ar nuvertinti. Jei vyras nemyli ir nepriima savęs – tuomet jis nemylės ir nepriims kitų. Be to, svarbu pažymėti, kad kuo daugiau vyras nepasitiki savimi, tuo daugiau pretenzijų jis turės savo moteriai.

Jis – nepriklausomas

Moterys itin vertina vyrus, kurie yra nepriklausomi nuo žalingų įpročių arba savo mamų. Vyro priklausomybė formuojasi dar vaikystėje, todėl jei tuo metu jo savigarba ir pastangos buvo nuvertinamos arba jį nuolat kažkas valdė – dažniausiai ir suaugus vyras bus nuo kažko priklausomas.

Jis nelygina savęs su niekuo kitu

Dažniausiai žmonės yra linkę lyginti save su kuo nors kitu, tačiau sėkmingas ir savarankiškas vyras pirmiausia lygins save su vakarykščiu savimi. Tai leidžia žmogui nuolat tobulėti, laiku keisti savo gyvenimo strategiją tiek šeimoje, tiek darbe.

Jis vertina save

Tokie vyrai savęs nežemina ir nebėga paskui moterį, kuri jo negerbia arba jį atstumia. Tai pavojinga, kadangi savęs nevertinamas gali sugriauti to žmogaus asmenybę.

Nuo pat vaikystės reikėtų mokyti savo sūnų mylėti save, bet tuo pačiu ir suteikti jam paramą bei leisti jam išsakyti savo nuomonę.

Žinoma, tokios vyro savybės neturėtų reikšti, kad jis turi viršenybę prieš savo žmoną ir likusią šeimą. Moteris prie savo vyro turi jaustis gerai, ji turi jaustis mylima ir gerbiama.

Šiomis asmens savybėmis pasižymintys vyrai namuose elgiasi ramiai ir rūpestingai. Jie su džiaugsmu apkabina savo žmoną, skiria dėmesio vaikams ir nebijo išreikšti savo jausmus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *