5 klausimai moterims, padėsiantys susigaudyti savyje ir pataisyti santykius su partneriu

Kad galėtumėte ką nors pakeisti savo gyvenime į gerą, pirmiausia svarbu būti nuoširdžioms su savimi. Keldamos sau atvirus klausimus ir aiškiai, sąžiningai į juos atsakydamos, sugebėsite suvokti tai, kas vyksta, ir sutvirtinti santykius su savo partneriu. Išanalizavusios savo atsakymus, sužinosite, kaip jums reikia elgtis toliau.

Egzistuoja keli labai svarbūs klausimai, kurie padės geriau pažinti save ir greitai sureguliuoti santykius su mylimu vyru. Štai tie :stebuklingi“ klausimai.

1.„Kodėl aš tokia puiki ir pasitikinti savimi? Kodėl aš taip save myliu ir kodėl mane taip stipriai myli mano vyras? Kodėl jis taip vertina ir brangina mane?“

Tokį klausimą sau reikia užduoti tada, kai norite truputį pagerinti savo savivertę ir pagaliau suvokti, kokia puiki ir unikali esate.

Šio klausimo paslaptis yra tai, kad tada, kai pardėsite savęs klausinėti tokių dalykų, jūsų smegenys ims automatiškai ieškoti ir pateikinėti jums teigiamus atsakymus į tokius klausimus. Todėl klausinėkite savęs apie tai, išklausykite visus savo vidinio „Aš“ atsakymus ir mėgaukitės jo argumentais.

2. „Ar aš gyvenu su tuo vyru tik dėl baimės likti vienai, ar dėl to, kad iš tikrųjų jį myliu?“

Svarbu būti maksimaliai sąžiningai su savimi. Tik tada galėsite išgirsti ir sužinoti iš savo vidaus tikrą atsakymą. O ką daryti su gauta informacija, spręskite pačios. Jeigu sugebėjote paklausti savęs tokių dalykų, tai tikriausia ir esate pasirengusios sužinoti teisingą atsakymą.

Dažniausiai pačiame klausime jau slypi atsakymas. Tai yra, jeigu jums jau kyla įtarimas, kad jūsų santykiuose dalyvauja ne tik meilė, bet ir vienatvės baimė, tada jums reikia padirbėti su savimi ir tapti labiau pasitikinčia moterimi.

3. „Kodėl aš užmezgiau santykius būtent su šiuo vyru? Kuo jis mane patraukė? Ar gali tai sustiprinti mūsų santykius, kad jų neprarastume. Jeigu taip, tai kaip konkrečiai?“

Visada kreipkite dėmesį į teigiamus partnerio bruožus ir akcentuokite juos. Juk kažkodėl jūs pasirinkote būtent šį vyrą. Ką atradote jame gero ir kas jus labiausiai patraukė? Pagalvokite, kas tai buvo, tada įvertinsite savo partnerį iš naujo ir imsite į jį kitaip žiūrėti.

Stenkitės kasdien pažinti vienas kitą vis iš kitos pusės, tyrinėti, stebėti mylimą žmogų ir susipažinti su juo vis iš naujo. Sąmoningai kartu palaikykite savo santykių romantiką.

Ginkite vienas kitą ir savo meilę, tačiau ne tuo atveju, jeigu jūsų nemyli ir nevertina. Kitaip bus žaidimas į vienus vartus. Ir jis neturės jokios prasmės.

Stenkitės pastebėti dar daugiau jūsų santykių būtent su šiuo partneriu privalumų,. Žinoma, jeigu jų iš tiesų yra. Negalima apgaudinėti savęs ir gyventi savo iliuzijų pasaulyje žvelgiant į viską pro rožinius akinius. Svarbiausia, kad jums tikrai būtų gera ir jauku būti drauge, visas kitas problemas galima išspręsti.

4. „Ką aš galiu padaryti dėl savęs, kad pasijusčiau laiminga ir patenkinta savo gyvenimu dabar pat?“

Moteriai labai svarbu neperkelti savo vyrui atsakomybės už savo asmeninę laimę ir išmokti pačiai atsakyti už savo būseną. Mokykitės to , tada jūsų vyras pats savo noru ims reguliariai jus džiuginti ir maloniai stebinti.

5. „Kuo aš vertinga savaime ir savo vyrui? Ar aš stengiuosi užsitarnauti jo meilę? Ar aš aiškiai žinau, kad tam, kad mane mylėtų, man užtenka tiesiog būti savimi ir nuoširdžiai mylėti bei priimti jį ? O jam taip pat reikia mylėti ir priimti mane tokią?“

Atsakykite sau į šiuos klausimus tiesiai ir teisingai. Užsirašykite atsakymus, o paskui atidžiai juos perskaitykite ir panagrinėkite, tada suprasite, kaip jums reikia elgtis ateityje ir ką galima pakeisti. Žinokite, kad jūsų laimė yra jūsų rankose!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *