7 požymiai, kad jus buvo aplankęs angelas sargas

Originalas

Teigiama, kad angelai neturi fizinio kūno ir vibruoja kitame dažnyje nei mes, fiziniai mirtingieji. Šie dvasiniai sargai visada bando nukreipti mūsų veiksmus ir siųsti mintis, kurios būtų mums naudingos. Jūs jų nepastebite? Pasirodo, viskas priklauso nuo to, kiek jūsų protas ir siela geba praleisti tokią informaciją.

Ar tikite egzistuojant jėgas, kurios stengiasi žmoniją apsaugoti nuo jos pačios šaltų ir destruktyvių rankų? Ar matote reiškinius, išeinančius kitapus normos ribų? Nepriklausomai nuo jūsų požiūrio į aukštesnes jėgas, angelų apsireiškimo požymiai bėgant laikui išlieka tokie patys. Paprastai jie niekada nesireiškia fiziniu lygmeniu ir yra linkę pasirodyti kur kas subtilesniais būdais. Štai septyni populiariausi angelų apsireiškimo būdai, kuriuos, esą, patiria žmonės iš viso pasaulio.

1. Temperatūros pokyčiai

Kambaryje gali tapti šilčiau arba šalčiau be paaiškinamos priežasties. Angelų vibracija gali sulėtinti arba pagreitinti oro molekules, dėl to pasikeičia temperatūra. Atkreipkite dėmesį, ką tuo metu darote, galvojate ir jaučiate, kad suprastumėte jų žinią.

2. Fantastiški, nepaaiškinami aromatai

Ar yra tekę namuose arba ten, kur nebūna atsitiktinių kvapų, pajusti keistus aromatus? Jeigu pajutote labai malonų kvapą, kuris neatitinka supančios aplinkos, gali būti, kad angelas prie jūsų priartėjęs per apkabinimo atstumą. Uoslė yra stiprus pojūtis, susijęs su atmintimi. Kokį kvapą jūs pajutote? Apie ką jis privertė jus pagalvoti?

3. Balsai

Nors dažnai tai gali būti požymis, kad išsikraustėte iš proto, šiame kontekste girdėti balsus yra puiku. Jūs esate atviri visatai, o visi kiti žmonės uždari. Įsiklausykite į tuos balsus ir į savo intuiciją – juk balsų gali būti įvairių.

4. Įvairios spalvotos ugnys

Matyti šviesos spindulius ar pliūpsnius – vienas iš angelų buvimo požymių. Galite pastebėti šviesos kibirkštis ar šešėlius aplink jus. Nebijokite, angelai nenori jums blogo. Paprastai tai rodo, kad jie bando su jumis susisiekti tiesiogiai iš savo plotmės.

5. Netikėtai atsiradusios plunksnos

Plunksnos šalia jūsų atsirado be priežasties? Tai reiškia, kad angelai yra šalia ir stengiasi atkreipti jūsų dėmesį.

6. Ryšys per sapnus

Jūs negalite prisiminti sapno, bet po jo jaučiatės lengviau, tvirčiau ir užtikrinčiau dėl savo pasirinktos krypties.

7. Jausmas, kad jus kažkas seka

Jausmą, kad jus kažkas seka, šiuo atveju lydės užtikrintumo ir meilės jausmas. Jeigu esate vieni ir jaučiate, kad kambaryje su jumis kažkas yra, bet jums nebaisu – pasitikėkite savo intuicija. Jūsų angelai bando jus apginti ir padrąsinti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *