Skirtumas tarp vyrų ir moterų

JOS DIENORAŠTIS:

Šiandien vakare vyras elgėsi labai keistai. Susitarėme pavakarieniauti mūsų mėgstamame restoranėlyje.

Aš ištisą dieną vaikštinėjau po parduotuves su draugėmis ir truputėlį pavėlavau į restoraną. Manau, jį įskaudino būtent tai. Pokalbis nesiklijavo, dėl to pasiūliau persikelti į ramesnę vietą. Jis sutiko, bet kalbesnis nepasidarė. Paklausiau, kas atsitiko, jis atsakė, kad nieko. Paklausiau, ar aš kalta dėl to, kad jis nusiminęs. Jis atsakė, kad visai nenusiminęs, kad aš dėl nieko nekalta ir kad visiški nėra dėl ko rūpintis.

Pakeliui į namus pasakiau jam, kad myliu. Jis nusišypsojo ir toliau vairavo, atidžiai sekdamas kelią. Negaliu paaiškinti jo elgesio, negaliu suprasti, kodėl jis neatsakė, kad irgi mane myli. Kai atėjome namo, pajutau, kad visiškai jį praradau, kad jis nebenori turėti su manimi nieko bendro. Jis tiesiog tyliai sėdėjo ant sofos ir žiūrėjo televizorių. Jis vis dar tebebuvo toks pat tolimas ir nepasiekiamas. Galiausiai pasakiau, kad einu miegoti.

Po 15 minučių jis irgi atėjo į miegamąjį. Jaučiau, kad jį kažkas neramina, kad jis kažkur labai toli nuo manęs. Jis užmigo, o aš pusę nakties praverkiau. Nežinau, ką daryti. Žinau, kad savo mintimis jis kažkur visiškai kitur. Mano gyvenimas žlugo…

JO DIENORAŠTIS

Kolekcinis motociklas, rupūžė, vėl neužsivedė. Visą dieną suku galvą – kodėl? Rodos, viską apžiūrėjau, viską patikrinau, viskas gerai, o jis neužsiveda, nors tu ką!!!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *