vyrai ir moterys

Skirtumas tarp vyrų ir moterų

Kaipgi sunku mums vienas kitą suprasti!

Taigi. Skaitome…

JOS DIENORAŠTIS:

Šiandien vakare vyras elgėsi labai keistai. Susitarėme pavakarieniauti mūsų mėgstamame restoranėlyje.

Aš ištisą dieną vaikštinėjau po parduotuves su draugėmis ir truputėlį pavėlavau į restoraną. Manau, jį įskaudino būtent tai. Pokalbis nesiklijavo, dėl to pasiūliau persikelti į ramesnę vietą. Jis sutiko, bet kalbesnis nepasidarė. Paklausiau, kas atsitiko, jis atsakė, kad nieko. Paklausiau, ar aš kalta dėl to, kad jis nusiminęs. Jis atsakė, kad visai nenusiminęs, kad aš dėl visiškai nekalta ir kad visiški nėra dėl ko rūpintis.

Pakeliui į namus pasakiau jam, kad myliu. Jis nusišypsojo ir toliau vairavo, atidžiai stebėdamas kelią. Negaliu paaiškinti jo elgesio, negaliu suprasti, kodėl jis neatsakė, kad irgi mane myli. Kai grįžome namo, pajutau, kad visiškai jį praradau, kad jis daugiau nebenori turėti su manimi nieko bendro. Jis tiesiog tyliai sėdėjo ant sofos ir žiūrėjo televizorių. Jis vis dar tebebuvo toks pat tolimas ir nepasiekiamas. Galiausiai pasakiau, kad einu miegoti.

Po 15 minučių jis irgi atėjo į miegamąjį. Jaučiau, kad jį kažkas neramina, kad jis kažkur labai toli nuo manęs. Jis užmigo, o aš pusę nakties praverkiau. Nežinau, ką daryti. Žinau, kad savo mintimis jis kažkur visiškai kitur. Mano gyvenimas žlugo

JO DIENORAŠTIS

Motociklas. Tas suknistas kolekcinis motociklas vėl neužsivedė. Visą dieną suku galvą ir niekaip negaliu suprasti – kodėl? Rodos, viską supirkau, ko reikia, visą surinkau ir sumontavau, viską apžiūrėjau, viską patikrinau, viskas turi veikti kuo puikiausiai, o jis neužsiveda, nors tu pasiusk!!!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *