8 nusivylimai šeiminiu gyvenimu, kuriuos galite nesunkiai įveikti

Originalas

Pasitaiko laimingų sutuoktinių, kurie, išgyvenę iki sidabrinių vestuvių, nė karto vienas kito nenuvylė, tačiau priežasčių tam buvo tikrai ne mažiau nei kitų porų santykiuose. Kaip jiems tai pavyko?

I nusivylimas. Seksas santuokoje būna nereguliarus

Regis, žmonės tam ir sudaro stabilias santuokas, kad būtų garantuotas reguliarus seksas. O jis po kurio laiko pasitaiko jau ne kasdien.

Iš tiesų

Po vienerių ar dvejų kartu praleistų metų pasąmonė išjungia nerimo signalą. Jums nebereikia nuolatinio fizinio kontakto, kad įsitikintumėte, jog turite vienas kitą. Galima nukreipti energiją kitur. Dabar užsiimate seksu tada, kai lieka laiko nuo kitų darbų ir rūpesčių.

Kaip tai įveikti?

Fiziškai ir psichiškai sveikiems žmonėms reikalingas maždaug vienodas sekso kiekis. Kad nebūtų nuoskaudų, reikia vienodai pavargti ir vienodai ilsėtis. Kartais užtenka, kad vyras nuskustų bulves.

II nusivylimas. Buities darbai – moters reikalas

Regis, jau daug kas turi skalbykles, indaploves, robotus siurblius ar net namų tvarkytojas, tačiau vis tiek dar manoma, kad už buitinius darbus tebėra atsakinga moteris. Kad vyras sudžiautų skalbinius, jo reikia paprašyti, kad apmokėtų sąskaitą ar nuvestų vaiką į darželį – taip pat. Nuo to moteris pavargsta. Jeigu ji viso to nedarys, nukentės visa šeima.

Iš tiesų

Žmonės įpratę nepastebėti to darbo, kuris atliekamas be jų pastangų. Vyras nežino, iš kur spintelėje atsiranda švarūs indai, o moteris – kad automobilio filtrai patys nepasikeičia.

Ką daryti?

Lengvinti buitį reikėtų sutartinai. Reikia suvokti, kad kiekvienam yra naudinga padėti kitam.

III nusivylimas. Romantika baigiasi po vestuvių

Jis nebedovanoja gėlių ir net pusryčių į lovą neatneša. Ir ant rankų nenešioja – pasaka baigėsi.

Iš tiesų

Apskritai gėlės dabar perkamos iš šeimos biudžeto lėšų. Ar norėtumėte, kad vyras leistų orchidėjoms pinigus, kurie buvo numatyti indaplovei?

Ką daryti?

Romantika padeda pabėgti nuo kasdienybės į išgalvotą pasaulį arba pagražina realųjį. Tik nuo jūsų priklauso, kurį variantą pasirinksite. Galima pykti ant vyro, kad neatbėgo jūsų pasitikti su skėčiu per lietų, ir galima džiaugtis, jog jis tuo metu ruošė namų darbus su vaiku. Galima negauti gėlių, bet užtat pasidžiaugti papildoma poilsio valandėle ir suplautais indais. Juk tai – romantika!

IV nusivylimas. Skirtingas supratimas apie biudžetą

Jūs manote, kad reikia taupyti atostogoms ir gėlėms (be progos), o jis – būsto kreditui ir vaikų korepetitoriams? Svarstymai gali būti ir sudėtingesni. Kas geriau: atskiras ar bendras iždas? Kas turi mokėti už būstą ir komunalines paslaugas? Ar privalote asmenines santaupas leisti partnerio poreikiams?

Iš tiesų

Nusivylimai visada susiję su romantika. Finansinius klausimus galima spręsti pasitelkus buhalteriją, bet čia pinigai siejami su emocijomis. Nepaisant lyčių lygybės, moterys visada nori, kad vyrai dėl jų paišlaidautų.

Ką daryti?

Vyrui vis tiek teks kartkartėmis išleisti pinigų moteriai. Kokiems nors nepraktiškiems jos poreikiams. O visa kita – susitarimo reikalas.

V nusivylimas. Priklausomybė nuo tėvų

Ne finansinė. Gana dažnai suaugęs vyras bėga pas mamą kabinti užuolaidų ar taisyti lentynos vos tik jai pakvietus. O žmona (verslininkė, gyvenanti trečioje santuokoje) slepia nuo motinos, kad rūko.

Iš tiesų

Atsiskyrimo laikas nuo motinos baigėsi, o jeigu ne – seniai laikas užbaigti.

Ką daryti?

Svarbiausia nepainioti savo priklausomybės su svetimomis. Jeigu iki šiol bijote, kad mama sužinos, reikia su ja apie tai pasikalbėti. O jeigu vyras kabina motinai užuolaidas ne tada, kai žadėjo eiti su jumis į teatrą, tai nėra dėl ko jaudintis.

VI nusivylimas. Močiutės nenori prižiūrėti vaikaičių

Vieniems tėvams nepatinka, kad močiutės kišasi į vaikų auklėjimą, kiti nepatenkinti, jog jos neateina į pagalbą, kai to tikimasi.

Iš tiesų

Močiutės neprivalo teikti pagalbos. Ne jos gimdė vaikus. Jų galima tik paprašyti padėti, tačiau tokiu atveju negalima nurodinėti, kaip joms prižiūrėti vaikus, kad nekiltų konfliktų.

Ką daryti?

Samdykite auklę, ir problema bus išspręsta. O močiutėms leiskite žaisti su vaikais slėpynių ir vaišinti juos spurgomis savo malonumui.

VII nusivylimas. Nepatinka jo draugai

O jam nepatinka žmonos draugės. Su jomis nėra apie ką kalbėtis, jos geria vyną, rūko ir kvailai krizena.

Iš tiesų

Paprastai žmonės draugauja su į save panašiais. Jeigu jums nepatinka jo draugai, tai visai nesuprantama, kodėl patinka jis. Gal jūs pavydite jo dėmesio?

Ką daryti?

Jeigu jums nepatinka vyro draugai, galima paprašyti nesivesti jų namo.

VIII nusivylimas. Nesutampa supratimas apie idealų poilsį

Žiūrėti vakare serialus ar užsiimti seksu? Savaitgalį nueiti į teatrą ar dalyvauti bėgimo maratone? Atostogauti prie jūros ar sodyboje? Pyktis dėl to ar ieškoti kompromisų?

Iš tiesų

Tai – populiariausia nusivylimų rūšis. Mažai kam pavyksta iškart juos išspręsti.

Ką daryti?

Santuokinis gyvenimas – ilgas projektas, todėl galima kartais paatostogauti ir pailsėti atskirai pagal individualų planą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *