meluoti žmonai

Apie ką vyras turi meluoti žmonai

Jaunystėje buvau maksimalistė ir maniau, kad poroje niekas neturi niekam meluoti. Reikia viską vienas kitam pasakoti. Tačiau dabar esu jau daug metų ištekėjusi. Ir suprantu, kodėl vyras turi meluoti. Šiame mele slypi visa vyriška išmintis.

Meluoti apie pinigus

Mieli vyriškiai, niekada neatiduokite žmonai visų savo pinigų. Meluokite. Ir slėpkite. Kitaip neturėsite už ką pirkti jai dovanų gimimo dienai ir kitoms šventėms, argi ne taip? Negalėsite ir šiaip mielų siurprizų padaryti, be jokios progos. Jeigu žmona sulauks jų iš jūsų pakankamai dažnai, tai nustos ir jūsų piniginę tuštinti iki paskutinio cento. Jai bus įdomu: ką jūs jai dar nupirksite? O jūs galėsite tapti finansiškai nepriklausomas.

Meluoti apie kulinarinius sugebėjimus

Ypatingai šeimyninio gyvenimo pradžioje – meluokite, kad viskas skanu! Šeimininkė ir pati žino, kad nesigavo: persūdė, pridegė ir t.t. Ir jeigu ji pamatys, kad valgote su apetitu ar bent jau neišspjaunate ir neapmėtote jos lėkštėmis, ji bus labai jums už tai dėkinga. Ir tasai dėkingumas paskatins sekantį kartą pagaminti geriau. O jei užtaisysite skandalą, jai atsiras kompleksas, baimė, jeigu žmona aršesnė, pasiūlys pačiam nuo šiol gamintis. Bet kokiu atveju ji daugiau nebeskrajos laiminga it peteliškė, po virtuvę ir nebekurs mylimajam skanių patiekalų. Pradings įkvėpimas.

Meluoti apie mylimosios išvaizdą

Moterys labai jautrios išvaizdos kritikai. Arba kai jų akivaizdoje žavimasi kitų moterų išvaizda. Kad ir kaip žmona jus provokuotų, kad ir kaip koneveiktų savo pačios išvaizdą, nereikia jos šiame reikale palaikyti. Visada meluokite, kad ji nuostabiausia, geriausia už visas, kad ji turi patį gražiausią tą, kuo ji labiausiai nepatenkinta. Ir kad jums būtent tai labai patinka – tai svarbiausia..

Meluoti apie tai, kad meluojate

Niekada neprisipažinkite, kad meluojate apie išvaizdą, patiekalus, pinigus. Išgirdę provokacinę frazę „Tu man viską meluoji”, prisiekite viskuo, kuo tik įmanoma prisiekti: „Gryna teisybė! Rimtai tau sakau! Tu ką, netiki manimi?!” Ir nutaisykite labai nuoširdų ir šiek tiek įžeistą veido išraišką.

Norite gyventi ilgai ir laimingai? Meluokite. O jeigu išsikėlėte tikslą sugriauti santuoką – visada rėžkite gryną teisybę į akis ir žmona labai greitai pati jus išvarys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *