Ar vyrai myli tik akimis? 5 labiausiai vyrus traukiantys dalykai

Bene kiekvienas yra girdėjęs mintį, kad vyrai myli akimis – ne veltui daugiausiai vyrų dėmesio sulaukia priešingos lyties atstovės, kurioms svarbu gražiai atrodyti  ar kitaip rūpintis savo išvaizda.

Nors šiuose žodžiuose slypi nemažai tiesos, ne mažiau vyrus traukia ir moters charizma, kuri palaiko vyro fizinį potraukį potencialiai gyvenimo partnerei.

Tad kyla natūralus klausimas, kokios moters būdo savybės žavi stipriąją lytį ir kaip jas galime susieti su fiziniu potraukiu?

1. Moters asmenybė

Ne paslaptis, kad kiekvienas vyras pastebės gerą humoro jausmą, sumanumą ir pozityvumą – šios savybės vyro akyse gali padaryti moterį kur kas patrauklesnę.

Gebėjimas užmegzti gilesnį emocinį ryšį per prasmingus pokalbius, bendrus interesus ir žaismingą flirtą gali padėti išlaikyti susidomėjimą moterimi.

Vis dažniau suprantama, kad moters patrauklumas neapsiriboja fizine išvaizda, o išaukštinamas kūniškumas galiausiai netenka prasmės, kai nepavyksta palaikyti gilesnio pokalbio.

2. Pasitikėjimas ir drąsa

Patikėkite, pasitikėjimas yra neįtikėtinai patrauklus vyrams.

Dažnai savimi pasitikintis žmogus žino, ko nori, todėl drąsiai komunikuoja išsakydamas savo poreikius – žvelgiant iš psichologinės perspektyvos, tai kuria nepriklausomybės ir savarankiškumo įspūdį, kuris žavi partnerį, keldamas vis didesnį susidomėjimą moterimi.

Esant santykiuose pasitikėjimas taip pat gali būti siejamas su negęstančia gyvybine energija, kuri itin reikalinga palaikant emocinį ryšį su partneriu.

Tokia moteris neleidžia sau būti nuobodžiai ir tai vyrui kelia susižavėjimą – ar tai būtų pasiūlymas moters iniciatyva išbandyti naują pramogą, ar kitaip praleisti intymų vakarą, kurio metu pasitikėjimas ir drąsa gali prasiveržti į dominavimą.

Pasitikėkite savimi ir leiskite savo seksualumui atsiskleisti, pildydami slapčiausias judviejų erotines fantazijas!

3. Emocinis intelektas

Emocinis intelektas yra svarbi savybė, kurią vyrai tikrai pastebi. Tai yra ne tik gebėjimas suprasti ir reikšti emocijas, bet ir efektyviai bendrauti valdant savo pyktį, įtūžį ir kitas neigiamas emocijas – būtent tai gali sukurti gilų emocinį ryšį santykiuose.

Juk kuo švelniau ir pagarbiau kalbate su savo partneriu, tuo jūsų meilė stipresnė. Niekada nepamirškite, kad vyrai ypač vertina partneres, kurios yra emociškai subrendusios ir geba tinkamai prieiti prie sudėtingiausių vyro jausmų.

4. Užsispyrimas ir ambicijos

Vyrus dažnai traukia moterys, kurios nešvaisto laiko ir ambicingai siekia savo tikslų.

Aiškumas, veržlumas ir motyvacija gali sužavėti ir įkvėpti vyrus, kuriems emocinis palaikymas ir paskatinimas veikti iš mylimos moters yra nepaprastai svarbus.

Šios moters būdo savybės signalizuoja, kad jūsų santykiai stipriai prisidės prie bendros sėkmės ir judviejų asmeninio augimo.

5. Bendrystės jausmas

Galiausiai, vyrus visuomet sužavės moteris, su kuria jaustųsi suderinamas ir galėtų pasikalbėti apie bendrus pomėgius ar pasidalinti vertinga nuomone įvairiais gyvenimo aspektais.

Ne veltui tokį partnerį galima sutikti vietose, kuriose tenka lankytis ir patiems. Vertybių, įsitikinimų ir tikslų suderinamumas yra būtinas, kuriant brandų santykį su antrąja puse – tai protingam vyrui dažnai tampa kur kas svarbiau už moters fizinį patrauklumą.

Tad nors pirmiausia vyrus patraukia moters išvaizda, prasmingiems santykiams ir kasdieniam jauduliui palaikyti būtina pažinti moters asmenybę.

Vyrai ieško pozityvių, pasitikinčių ir emociškai brandžių partnerių, kurių vertybės ir ambicijos būtų jam artimos – pasižymėdamos šiomis savybėmis moterys gali sėkmingai užmegzti pilnaverčius santykius su jas dominančiais vyrais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *