Devyni tikrai išmintingos moters požymiai

Kokia yra iš tiesų išmintinga moteris? Kuo ji skiriasi nuo kitų? Apie tai pakalbėsime šiame straipsnyje. Išmintingą moterį galima palyginti su gėle. Gėlė žydėdama skleidžia malonų kvapą, ją malonu stebėti ir ja norima rūpintis. Visas pasaulis mėgaujasi jos grožiu ir kvapu, ji yra atvira ir atlieka savo, žydinčios gėlės, vaidmenį, todėl yra savo tinkamiausioje vietoje. O kai jūs esate tinkamoje vietoje – visi įvykiai aplink jus vyksta tik jums teisingiausiu ir palankiausiu būdu. Svarbiausia yra atrasti save ir rasti savo „tinkamiausią vietą”.

Jei norite būti laiminga, turite būti daugiau nei protą, kuris  maitina tik savąjį ego. Vidinis „aš“ trokšta įrodyti savo pranašumą. Jei iš vyro norite meilės visomis jo formomis – net nebandykite jo užkariauti. Moters stiprybė yra jos išmintis. Išmintis ateina ne iš galvos, o iš širdies. Išmintinga moteris yra atvira ir smalsi, moka vertinti ir gerbti save bei gali būti kūrybinga. Ji tiksliai žino, ko nori, ir gali tiesiog kurti tikrovę aplink save. Jos žodis kupinas kūrybinės energijos. Ji visuomet gerai supranta, ką sako, todėl jos planai visuomet išsipildo. Ji niekada nepriekaištauja ir nekalba blogai apie save ar kitus.

Išmintinga moteris nešvaisto savo energijos tuštiems pokalbiams ir apkalboms. Jos širdis atvira, ji yra taikos ir ramybės įsikūnijimas, ji moka įžvelgti žmogaus grožį ir priima visus jo trūkumus. Jai visada svarbiausia yra ji pati, bet tai nereiškia, kad ji savanaudiška ar beširdė, abejinga ar ciniška. Tik ji žino, kad jos perdėtas noras rūpintis kitais žmonėmis slepia baimę gyventi savo pačios gyvenimą. Ji domisi savo gyvenimu. Ji niekada nepamiršta savo asmeninio gyvenimo ir savo erdvės vertės. Vis dėlto, ji geba palaikyti, padėti ir dalyvauti kitų žmonių gyvenime. Ji tai daro ne todėl, kad bijo ką nors nuvilti, bet todėl, kad to nuoširdžiai trokšta.

Ji visada įsiklauso į save ir pasitiki savo jausmais. Štai kodėl ji priverčia jus jaustis išrinktaisiais. Išmintinga moteris žino, kaip užmegzti socialinius santykius, išlaikyti savigarbos jausmą, reikalauti daugiau ir laimėti bet kokioje situacijoje.

Žurnalo Marie Claire prašymu psichogenetikė Maryam Makhmudova atskleidė pagrindinius išmintingos moters požymius, ir jei atitinkate bent vieną pastraipą iš šio sąrašo – esate teisingame kelyje:

Išmintinga moteris nuolat tobulėja

Ji užsiima savęs pažinimu. Tai reiškia, kad ji gerai pažįsta savo emocijas, todėl gerai supranta, kas jai patinka.

Ji apsupta dorų žmonių

Ji nebijo garsiai kalbėti apie tai, kas ją neramina. Išmintinga moteris neatsiprašinėja dėl savo norų ir planų, nesiteisina ir nesijaučia kalta dėl to, kad pasirinko būti laiminga ir atsipalaidavusi. Ji pati planuoja savo laiką.

Išmintinga moteris niekada nieko nesmerkia

Ji supranta, kad kiekvienas siekia tiesos, nors, galbūt, ir savaip. Kiekvienas žmogus turi savitą požiūrį į savo tikrąją prigimtį.

Išmintingos moters pašaukimas – kurti gėrį, jaukumą ir šilumą

Ji spinduliuoja vidiniu grožiu. Po pokalbio su ja galima pasijusti laimingesniam. Jūs trokštate su ja bendrauti, nes daug pasiekusi asmenybė visada įkvepia.

Ji išsiugdė gebėjimą atlaikyti gyvenimo iššūkius

Išmintinga moteris sugeba išgyventi bet kokią situaciją, išlaikydama savo veiklos efektyvumą ir vidinę pusiausvyrą. Ji patenkinta savo gyvenimu ir gali savarankiškai priimti sprendimus. Tokia moteris nėra tam tikrų aplinkybių auka. Ji žino, kaip išvengti bejėgiškumo, puikiai supranta įvykių priežasties ir pasekmės santykį. Todėl visada pasirengusi rizikuoti.

Išmintinga moteris gyvena darnoje su savimi ir aplinkiniais žmonėmis

Ji gali patirti malonumą net dėl iš pirmo žvilgsnio nereikšmingų dalykų. Tokia moteris žino, kaip laiku sustabdyti kylančią pykčio audrą. Ji neužima „pasipiktinusio vaiko“ pozos, nes orumas yra teisinguose poelgiuose.

Išmintinga moteris prisimena, kad brandaus ir atsakingo vyro nereikia visuomet gelbėti

Ji nebendrauja su žmogumi, kuris yra aukos vaidmenyje bei nebėga gydyti subrendusiam vyrui „gilių neužgydytų žaizdų“. Ji žino, kokių savybių jai reikia renkantis partnerį, todėl lengvai atskiria potencialų sutuoktinį nuo potencialaus jos gyvenimo griovėjo.

Ji yra kūrybinga artimuose santykiuose

Tolimuose rytuose sakoma: „Išmintinga moteris yra ta, apie kurią sakoma, kad ji yra kaip „kaklas“. Kur ji pasisuka, ten žvelgia „šeimos galva“ – jos vyras.“ Tokia moteris kuria santykius: juk laiminga šeima yra iš tiesų sunkus darbas. Ji žino, kad gera atmosfera namuose priklauso nuo jos, todėl ji siekia meilės, pagarbos, noro suprasti, taktiškumo ir kantrybės.

Išmintinga moteris žino, kad santykiuose niekas niekam nėra nieko skolingas

Juk santuokos pagrindas yra gilus supratimas ir pagarba bendro gyvenimo tikslams bei jų siekimas bendromis jėgomis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *