Gera žinia svajojančioms sutikti tą Vienintelį

Dauguma merginų svajoja apie vaikiną, kuris jas mylėtų ir suprastų. Surasti tinkamą partnerį tikrai nėra lengva. Ir vis dėlto turime jums gerą žinią: jūs pačios galite kai ką padaryti, kad tai pavyktų! Šie patarimai jums padės.

Jeigu iki šiol nesisekė su vaikinais, nereikia kaltinti likimo. Gali būti, kad jūsų viduje tūno trukdantys prieštaravimai, kuriuos reikia pašalinti. Galbūt jūs trokštate partnerio, bet bijote per daug suartėti, kad dėl to nenukentėtumėte, nepatirtumėte nusivylimų ar neliktumėte įskaudintos.

Todėl potencialius partnerius rūšiuojate neteisingai, nepastebite tų, kurie jums gali tikti, arba elgiatės su jais atstumiančiai. Reikėtų įsisąmoninti, kad bet kokiuose santykiuose pačios galite nustatyti ribas, tada nereikės bijoti suartėjimo.

Nepieškite sau pernelyg tikslaus paveikslo

Jis turi būti aukštas, mėlynakis, šviesiaplaukis. Nestokojantis humoro jausmo ir mylintis vaikus, gerai uždirbantis ir perspektyvus… Savo galvoje jūs tikriausiai jau turite konkretų svajonių vyro portretą. Viskas gerai, kol jūsų fantomas nestos skersai kelio ieškant realaus savo gyvenimo partnerio.

Pasvarstykite, kokios idealo savybės jums yra tikrai svarbios. Jas ir pasilikite, visa kita reikėtų atmesti iš pradžių. Taip jūs padidinsite savo pasirinkimo šansus.

Kreipkite dėmesį į panašumus

„Toks tokį traukia“ ar „priešingybės viena kitą traukia“ – kuris posakis teisingas? Matyt, abu. Iš pradžių mes linkstame į tuos, kurie yra kitokie nei mes. Už to slypi nesąmoningas siekis, kad kas nors papildytų mūsų asmenybę. Pavyzdžiui, energinga mergina gali pajusti stiprų potraukį ramiam, kantriam tipui, o drovi – agresyviam ir valdingam.

Iš pradžių tokios priešingybės žavi ir traukia, bet vėliau prasideda krizės ir barniai. Mokslininkų tyrimai parodė, kad santykiai būna tuo patvaresni ir darnesni, kuo daugiau panašumų turi partneriai.

Sudarykite daug galimybių

Pasakų princas nepaskambins į jūsų duris. Jums reikės išeiti, kad jį sutiktumėte. Nesėdėkite namuose, pramogaukite, susiraskite hobį, lankykitės viešose vietose, įvairiuose renginiuose, seminaruose, sportuokite. Informuokite drauges ir draugus, kad ieškote sau partnerio – jie galės jums padėti.

Nelaukite, būkite aktyvios

Jeigu jums patinka vaikinas, nebūkite drovios, imkitės iniciatyvos. Psichologai ištyrė, kad pirmą žingsnį dažniausiai žengia moterys. Atsidurkite šalia vyro, kuris jus domina. Žvelkite jam tiesiai į akis, nusišypsokite. Šiais signalais nutiesite tiltą. Juk vyrai irgi bijo būti atstumti.

Ženkite per gyvenimą atviromis akimis

Jau seniai ieškote sau antrosios pusės, bet iki šiol nesutikote nieko panašaus į savo svajonių vyrą? Tai nėra priežastis nusiminti. Turi užtrukti laiko, kol žmogus sutinka savo antrąją pusę. Juk lengvai gautų dalykų mes visai nevertiname! Žvelkite į pasaulį atviromis akimis, kad laiku atpažintumėte nedrąsius mielo vaikino bandymus paflirtuoti ir galėtumėte atsakyti jam tuo pačiu.

Negalvokite apie tolimą ateitį

Vaikino ieškančioms merginoms gresia pavojus kiekvieną sutiktą simpatišką vyrą vertinti pagal kriterijų: „Ar jis yra mano tikrasis?“ Dėl to merginos jau į pirmąjį susitikimą sudeda per daug lūkesčių arba per kritiškai į viską žvelgia ir būna susikausčiusios. Vaikinas pajunta merginos pretenzijas, išsigąsta, kad ji taikosi jį uzurpuoti, ir pasistengia daugiau nesusitikti.

Jei vaikinas jus kviečia pavakarieniauti, pasakykite sau, kad paprasčiausiai praleisite su juo smagų vakarą – ne daugiau ir ne mažiau. Ar iš to kas nors išeis, parodys laikas. Planuoti iš anksto šeimą tikrai neverta. Su tokia nuostata eisite į susitikimą atsipalaidavusios ir išvengsite nusivylimų.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *