Geri vyrų poelgiai, kurių daugelis šiuolaikinių moterų nevertina

Viena iš priežasčių, kodėl mane atstumia rimti santykiai su tam tikra šiuolaikinių moterų dalimi (kurių atstovių kasdien vis daugėja), yra iškreiptas savo reikšmės suvokimas, susireikšminimas, kuris pradedamas transliuoti nuo pat pirmųjų bendravimo minučių.

Pasižiūrėkite patys – kas turėtų susipažinti pirmas? Kas turėtų imtis iniciatyvos? Kas turėtų teikti dovanas ir dėmesį? Kas privalo įjungti kūrybiškumą ir romantiką, kad išsiskirtų iš kitų kavalierių?

O ką daro moterys? Nieko. Jos įjungia savyje princesės režimą ir paprasčiausiai mėgaujasi.

Kaip jau sakiau, anaiptol ne visos moterys taip elgiasi, tačiau, būkime atviri, tokių dabar dauguma. Problema čia ta, kad dėl tokio nuvertinimo kai kurie geri ir netgi kilnūs vyrų poelgiai tiesiog nebevertinami. Damos juos suvokia kaip kažką savaime suprantamo, ką pagal nutylėjimą turėtų daryti visi vyrai, ir santykiai dėl to dar labiau išsikraipo.

Panagrinėkime tokius pavyzdžius detaliau.

1. Susitaikymas kilus konfliktui. Kaip visada kartojau – kiekvienuose santykiuose kyla konfliktai. Jie neišvengiami. Ir esama pernelyg „minkštų” vyrų, kurie stengiasi užgesinti bet kokį konfliktą, o jeigu jis jau prasidėjo, skuba atsiprašinėti.

Tai bloga taktika. Jeigu kalta moteris – tai ir pirmąjį žingsnį susitaikymo link turėtų žengti ji. Būtent ji turėtų atsiprašyti už padarytą klaidą. Kai vyras atsiprašinėja po kiekvieno kivirčo, jo vertė moters akyse automatiškai smunka.

2. Visada už ją sumokėti. Šiuolaikinės moterys įsitaisė labai patogiai: jos nori lygybės, kaip Europos šalyse, bet reikalauja, kad vyrai jas išlaikytų, kaip tai daroma Rytuose.

Na, gerai, kalba ne apie tai. Čia svarbu suvokti svarbiausią – vyras gimė šiame pasaulyje ne tam, kad aprūpintų moteris. Vyras gimė ne tam, kad teiktų jai dovanas. Ir vyras gimė ne tam, kad dirbtų dviejose darbovietėse, o moteris tuo tarpu sėdėtų namie ir lakuotųsi nagus.

Nereikia kreipti dėmesio į moteriškas manipuliacijas, kad „tikras vyras pagal nutylėjimą viską privalo ir yra viską moteriai skolingas”. Ir netgi jei šitaip būtų iš tikrųjų, tai moteris irgi turi savų pareigų santykiuose. Tik damoms tas pareigas labai patogu pamiršti.

3. Atšaukti savo planus. Kiekvienas turi savo pomėgių, hobių ir užsiėmimų. Kai prasideda santykiai, dalis planų ima konfliktuoti su bendravimu su mylima moterimi.

Ką tokiu atveju darys protingas vyras? Jis arba atidės pasimatymą patogesniam laikui, arba pasistengs viską suorganizuoti taip, kad pasimatymas neturėtų kritiškos įtakos jo reikalams. Tuo tarpu silpnas vyras atšauks visus savo planus ir sulaužys duotus pažadus dėl vakaro su mergina. Kilnu? Galbūt. Tik moteris to neįvertins. Ji supras, kad vyras ją iškėlė aukščiau savęs, ir nustos jį gerbti.

4. Vertinti ją labiau nei save. Aš niekaip negaliu suprasti vyrų, kurie iškelia moterį ant pjedestalo. Ir viskas būtų gerai, jeigu tam būtų kokia nors priežastis. Tačiau jos nėra. Būkime atviri – daugelis šiuolaikinių standartinių statistinių moterų, kaip asmenybės yra visiškas nulis. O kai kurios apskritai griauna šeimas, turi begalę žalingų įpročių, keičia vyrus kaip pirštines. Charakteriai nepakenčiami, o į vyrus žiūri kaip į vaikščiojančius bankomatus.

Ir už visa tai reikia kelti šios rūšies damas ant pjedestalo? Abejoju. Vertinkite ir gerbkite save. Jeigu vyras laiko save moters priedėliu, ar galima tikėtis normalaus požiūrio iš tos moters pusės? Karalienės su savo vergais nesielgia kaip su sau lygiais.

5. Atiduoti santykių kontrolę. Esu dviejų santykių variantų šalininkas.

  • vyras – šeimos galva, kontroliuoja finansus ir turi lemiamą žodį priimant esminius sprendimus.
  • vyras ir moteris yra lygūs. Yra nedidelis bendras biudžetas, tačiau abu savarankiškai tvarko savo pinigus.

Iš savo draugų patirties galiu pasakyti, kad pora, kurioje vadovauja moteris, arba pasmerkta žlugti, arba vyras pamažu išsigimsta į neaiškų sutvėrimą, kuris jau praktiškai nebeturi vyriškų charakterio bruožų.

Kai moteris tampa šeimos galva, ji nustoja gerbti savo vyrą. Patys spręskite: kaip galima gerbti vyrą, kuris paklusniai atneša atlyginimą ir nuolankiai it baudžiauninkas sutinka su kiekvienu tavo sprendimu?

Net jei kontrolė suteikiama turint pačių geriausių ketinimų, moterys to neįvertins. Be to, savo moteriškuose socialiniuose tinkluose jos paskui verkšlens viena kitai, kad jų vyras – silpnavalis skuduras, kuris bijo žodį prieš pasakyti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *