Iš kur atsiranda „lemtingos gražuolės”?

Lemtingų gražuolių paslaptis slypi, žinoma, ne išoriniame grožyje. Pakankamai daug išties gražių moterų lieka apskritai be dėmesio ir gyvena nykioje vienatvėje.

Lemtingas patrauklumas paprastai turi tris pagrindines priežastis.

Genetika

Tokia moteris gracinga ir žavi nuo pat vaikystės. Aplink ją visada sukinėjasi daugybė priešingos lyties gerbėjų. Daugumą vyrams tokių malonių savybių ši moteris paveldi genetiškai. Ji turi gerą charakterį, lengvai suranda bendrą kalbą su kitais, yra psichologė iš prigimties. Jos judesiai lengvi, plastiški, nesuvaržyti. Lygiai tokia pati ir kalba. Būti greta jos labai lengva ir malonu. Gyvendama ypatingoje, moteriškoje harmonijoje su pačia savimi, ji nesunkiai atranda šią harmoniją visur aplinkui. Ir, savaime aišku, visi trokšta būti su ja.

Ypatinga energetika

Moteris gali neturėti nieko ypatingo, tačiau vis tiek trauks visų žvilgsnius. Ji traukia tarsi magnetas. To galima ilgai mokytis įvairiuose moterų treninguose už nemažus pinigus, tačiau bėda ta, kad išmokti šio dalyko neįmanoma. Ypatinga energetika arba egzistuoja, arba ne. Šioje moteryje jaučiasi gyvumas. Ji gyva ir tikra. Ji tarsi atgijęs, spalvotas personažas juodai baltame kine. Ji tarsi švyti. Jos neįmanoma nepastebėti. Ji paprasčiausiai negali nepatikti.

Sunki vaikystė

Mergaitė, kurios nemylėjo. Nemylėjo brangiausi jai žmonės – tėvai. O ji taip svajojo, taip norėjo gauti šią meilę. Ištyrinėjo visas suaugusiųjų, ir ne tik tėvų, bet ir visų aplinkinių reakcijas, kad tiksliai žinotų, kas patinka kitiems, kas sukelia jiems malonias emocijas. Iš pradžių tai darė sąmoningai, vėliau – automatiškai. Visa tai išugdo neįtikėtiną jautrumą kitiems, jų emocijų, norų ir lūkesčių supratimą.

Tokia moteris gali akimirksniu sužavėti, net pati nesuvokdama, kaip jai tai gaunasi. O iš tikrųjų – tai viso labo tas pats vaikiškas bandymas gauti pagaliau bent lašelį meilės. Jos galvoje veikia tobulas algoritmas, kuriuo naudodamasi ji varo iš proto visus, kurie pasipainioja jos kelyje. Ši moteris neturi jokių piktų kėslų, ji visa tai daro nesąmoningai, pasąmoningai trokšdama patikti. Paskui ji pati pergyvena dėl eilinio gerbėjo, kuriam negali atsakyti tuo pačiu. Tačiau viso to, kas vyksta, priežasties ji nesuvokia ir nemato – tai pernelyg giliai paslėpta. Traumuojanti nemeilės patirtis verčia ją elgtis taip, kad patiktų kitiems.

Jeigu sujungsime visas tris lemtingo patrauklumo priežastis, gausis neįtikėtinai patraukli moteris. Ji tiesiogine prasme hipnotizuoja šalia esančius vyrus, netgi nepakeldama į juos akių.

Ar ji laiminga? Dažniausiai – ne.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *