Ištekėjusi našlė: kas ji?

Kaip sakydavo Merilyn Monroe, moteris turi niekada nepamiršti, kad jai nereikalingi ir neįdomūs tie, kuriems nereikalinga ir neįdomi ji pati.

Nesvarbu, ar jūs susituokusi, ar ne, bet jeigu matote, kad partneris su jumis elgiasi kaip su tuščia vieta ir jums, turinčiai gyvą vyrą, net nėra su kuo paprasčiausiai pasikalbėti, nes jam tas neįdomu, žinokite, kad jūs esate „ištekėjusi našlė“. Tai yra moteris, kuri jaučiasi labai vieniša, nors ir yra ištekėjusi.

Ir visa tai todėl, kad moteriai baisu prisipažinti sau, jog ji apsiriko pasirinkdama partnerį ir dabar ji jaučiasi vieniša bei nusiminusi. Svarbiausia jai yra nepraleisti viso gyvenimo šalia žmogaus, kuris jos apskritai nepastebi ir negirdi.

Kaip sakoma, „jeigu arklys nudvėsė – lipk nuo jo“. Juk abejingumas ir nenoras saugoti artimo žmogaus, priimti ir branginti jo – tai bet kokių santykių žlugimas.

Tai buvo jūsų gyvenimo pamoka. Tačiau pasaulyje egzistuoja kiti žmonės, kurie su malonumu jūsų klausysis ir skirs jums dėmesį, o jūs branginsite juos už tai. Ir nepriimsite to dėmesio kaip savaime suprantamo dalyko, todėl svarbu neužmerkti akių šioje aklavietėje ir išeiti į laisvę.

Mokykitės veikti savarankiškai ir nepamirškite, kad jūsų laimė yra tik jūsų rankose.

Tad jeigu jūsų partneris nepastebi jūsų arba lygina su kitomis ir ne jūsų naudai, šantažuoja jus ir manipuliuoja, gąsdindamas jus, kad jeigu jūs atsipalaiduosite, tai jis greitai susiras geresnę pamainą (iš tikrųjų paklusnesnę ir patogesnę moterį), palikite jį ir eikite nuo jo tolyn.

Ženkite pirmą žingsnį ir kelias pats prieš jus atsivers. Ir žinokite, kad egzistuoja tokie vyrai, kurie pasiūlo mylimai moteriai naudotis jų kreditine kortele, o ne kaltina, kad ji mažai uždirba, yra per daug išlaidi ar orientuota į materialinę gerovę.

Todėl nereikia užsidaryti nuo pasaulio tokiame narve, kuris jums nepatinka. Geri vyrai egzistuoja ir jų yra gana daug.

Reikia tik patikėti, kad esate verta gero elgesio su savimi ir pradėti pačiai elgtis pagal šią naują savo nuostatą. Tada gyvenimas ir aplinkybės pradės labai sparčiai keistis į gerąją pusę.

Jūs galite būti mylima, laiminga ir reikšminga, svarbi ne tik sau, bet ir kitam žmogui. Todėl pradėkite tuo tikėti visa širdimi. Ir tikrai jums viskas pasikeis į gerą. Daugiau niekada neteks jaustis vienišai šalia partnerio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *