Jis neišėjo, o išgaravo: moterys, kurias vyrai palieka be jokio paaiškinimo

Stiprūs jausmai ne visada tampa garantija, kad vyras niekada jūsų nepaliks. Moterys savo elgesiu dažnai pačios gadina santykius.

Kai kurių moterų gyvenime susiklosto situacija, kai vyras staiga išėjo, nors niekas nė neįtarė, kad santykiuose esama kažkokių bėdų. Deja, problemos be priežasties neiškyla, dėl to ir išsiskyrimas turi savo prielaidas. Atrinkome septynis tipiškus moterų elgesio modelius, dėl kurių vyrai bėga neatsigręždami.

Ji visada prastai nusiteikusi

Net jeigu viskas klostosi normaliai, moteris vis tiek nuspalvins pasaulį pilkais tonais. Santykiai su ja primena gyvenimą su kaprizingu vaiku. Vyras gali pakankamai ilgai kentėti šalia savęs pesimistę, raminti ją ir guosti, tačiau ateis diena, kai nervai nebeišlaikys. Ir vyras išeis, nepaaiškinęs priežasties, kad dar sykį netektų susidurti su galingu negatyvo antplūdžiu.

Ji nemoka pasidžiaugti už vyrą

Moteris kaip griežta tamsta mokytoja, visada ras prie ko prisikabinti. Į visus savo veiksmus vyras gaus tik vieną atsaką – „galėjo būti ir geriau“. Jis gali ilgai ir bergždžiai stengtis pasiekti šį „idealą“, tačiau galiausiai išeis pas tą moterį, kuri mokės įvertinti jo pastangas.

Jai visada visko negana

Šios moterys primena senovės Indijos radžą iš pasakos „Auksinė antilopė“. Jos absoliučiai nemoka džiaugtis tuo, ką turi, ir visada reikalauja daugiau. Vyriškis padovanojo telefoną – bet juk vakar išleido dar naujesnį modelį, pakvietė į restoraną – kodėl ne į patį brangiausią? Ir toks vampyrizmas susijęs ne tik su materialinėmis gėrybėmis.

Tokio tipo moterys tiesiogine prasme išsiurbia, iščiulpia visas emocijas. Joms visada skiriama pernelyg mažai dėmesio, o jų neurotiško meilės poreikio patenkinti tiesiog neįmanoma. Kai vyras tai suvokia, jis stengiasi kuo greičiau ištrūkti iš toksiškų santykių voratinklio.

Ji provokuoja skandalus

Tokios moterys kivirčų metu daužo indus, rėkia ir mėto daiktus iš balkono. Viskas pagal itališkų melodramų priesakus. Moteriai skandalas gyvybiškai reikalingas, jai katastrofiškai trūksta sprogstamų emocijų ir po to sekančio aistringo susitaikymo. Joks psichiškai stabilus vyras nepanorės kiekvieną dieną vaikščioti po tokį minų lauką ir spėlioti, kuri iš jo ištartų frazių sukels eilinį ugnikalnio išsiveržimą.

Ji pernelyg minkštakūnė

Ši miela moteris visada pritaria vyro sprendimams ir niekada jam neprieštaraus. Ji nuoširdžiai tiki, kad tampa puikia namų šeimininke, priimdama visas partnerio jai keliamas sąlygas. Tiesą sakant, jo akimis ji atrodo kaip tinkle įstrigusi žuvis: nuobodi ir nuspėjama.

Tačiau santykiuose labai svarbu būti pilnaverte asmenybe. Savo nuomonės ir asmenybės neturinti moteris dažnai tampa savotišku „lagaminu be rankenos“, kurį ir nešti nepatogu, ir išmesti gaila. Anksčiau ar vėliau vyras paliks tokius santykius be jokių paaiškinimų ir atsisveikinimų, be jokio apgailestavimo.

Ji negirdi kitų

Tokia moteris apie viską turi savo nuomonę, ir ši nuomonė – vienintelė teisinga. Greta tokios išskirtinės ir susireikšminusios ponios vyrui išbūti nelengva – tenka nuolat prie jos prisitaikyti, prisiderinti ir visame kame pritarti. Galų gale žmogus pavargs būti bevale, žodžio įterpti negalinčia lėle ir trenks durimis. Išeis nieko nepasakęs, be komentarų, kad išvengtų kaltinančių tiradų.

Ji daug laiko praleidžia su savo draugėmis

Ilgalaikiams šeimyniniams santykiams nusiteikęs vyras netoleruos jūsų nuolatinių „pasisėdėjimų su mergaitėmis“. Ir kalba čia eina visai ne apie pavydą. Partneris aiškiai mato, kad moteris savo draugių interesus iškelia aukščiau šeimyninių vertybių. O dar jis būgštauja, kad sukinėdamasi tarp laisvų draugių, jo mylimoji drauge su jomis vis dar ieško sau tinkamesnio partnerio.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *