Kaip elgtis su vyru, kad jis jus gerbtų

Tema pakankamai svarbi ir ją turi išmanyti kiekviena moteris, jeigu nori sukurti sveikus, laisvus nuo tarpusavio priklausomybės santykius. Kaip teisingai elgtis su vyru, kad jis jus mylėtų ir gerbtų ir kiek svarbu ginti savo ribas santykiuose?

Įsiminkite kartą ir visiems laikams: be meilės vyrui, turite jausti dar ir besąlygišką meilę sau pačiai. Jei dar tiksliau – save mylėti turite pirmoje eilėje. Tai reiškia, kad besąlygiškai mylėdama save, jūs paprasčiausiai neleisite, kad mylimas žmogus nederamai su jumis elgtųsi. Kad ir kaip stipriai jūs jį mylėsite, save mylėti turite dar stipriau. Ir tai neturi nieko bendro su egoizmu. Tai sveika harmoningo ir laimingo žmogaus būsena.

Save mylinti ir vertinanti moteris jokiu atveju neleis, kad vyras su ja elgtųsi nepagarbiai: jis nedrįs jos aprėkti, įžeidinėti, žeminti ir t.t. Ji aiškiai žino, turi vidinį suvokimą, kad yra verta paties geriausio elgesio su savimi. O jeigu vyras jos nevertina, ji paprasčiausiai apsisuks ir išeis, todėl, kad ji vertina save ir savo laimingą gyvenimą, kuriame niekas neturi teisės jos žeminti ir skriausti. Ir vėlgi – kalbu ne apie išpuikimą ar vienpusį žeminimą, kadangi tokia moteris gerbia tiek save, tiek vyrą. Jeigu ji reikalauja, kad nekeltų balso vyras, tai ir pati sau neleidžia šaukti ant jo.

Jausdamas vidinį moters santykį su pačia savimi, vyras iškart ar labai greitai supranta, kad norint būti su tokia moterimi, būtina ją atitikti ir atitinkamai elgtis.

Jeigu jo į santykius atsinešamas šeimos scenarijus negali tapti geru sveikų santykių kūrimo pavyzdžiu, arba jeigu jis nenori padirbėti su savimi ir savo trūkumais, toks vyras bus linkęs geriau pasitraukti nuo mūsų aptariamos moters. Ir jei moteris save myli, ji nė kiek dėl to nenusimins. Juk ji puikiausiai supranta, kad visa tai – į gera, juk pasitraukė žmogus, kuris bandė sugriauti jos vidinę harmoniją ir laimę. Paslaptis čia paprasta: savo vertę žinanti moteris nebijo likti viena, jai vienodai komfortiška ir su vyru, ir vienai. Ji nesistengia numalšinti savo emocinio alkio su bet kokiais, pirmais po ranka pasipainiojusiais vyrais. Ji žino, kad yra verta ne šiaip sutikti vyriškį, o sutikti gerą, rūpestingą, mylintį ir ją gerbiantį.

Ir atvirkščiai: savęs nemylinti moteris turi smukusią savivertę, nemoka pakovoti už savo asmeninės erdvės ribas arba labai bijo tai daryti, kadangi pati didžiausia jos baimė – pasilikti vienai. Juk meilės tokia moteris ieško išorėje, kadangi viduje, savo širdyje meilės neturi. Vyras tai subtiliai jaučia ir elgiasi su ja kaip jam į galvą šauna ir kaip jam patogu, suprasdamas, kad vis tiek tokia moteris nuo jo niekur nedings. Šiuo atveju, kad vyras imtų gerbti ir mylėti, moteriai būtina pradėti nuo darbo su savo vidiniu pasauliu, saviverte, ir jau tada, pasikeitus požiūriui į save, pasikeis ir jos elgesys.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Kaip elgtis su vyru, kad jis jus gerbtų”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *