Kaip meta svorį „stipri” moteris

„Stipri moteris” – tai moteris, tikinti, jog turi geležinę valią. Ji mato tikslą, tiki savimi, nepastebi kliūčių.

Kad numestų svorio, jai tereikia viso labo „suimti save į rankas”. Kai tik motyvas surastas, kai atsiranda nusiteikimas, „stipri” moteris ūžia, šniokščia tarsi uraganas link savo tikslo, šluodama viską sau iš kelio. Tarsi mostelėjus burtų lazdele numeta 20, 30, 50 kilogramų. Tokiais momentais ji – viršūnėje. Įrodė kitiems, kad stipri. Didžiuojasi savimi ir niekina menkystas, kurios nesugebėjo suimti savęs į rankas ir sulieknėti.

Tačiau kai tik uraganas nuslopsta, kai motyvas nusilpsta, tarytum burtų lazdele mostelėjus viskas pasisuka atgaline kryptimi. Plius dvidešimt, plius trisdešimt, keturiasdešimt kilogramų… Moterį tai slegia ir baugina. Juk ji tiki, kad turėdama „normalų” svorį, yra saugi: niekas neįžeidinės, nepažeis ribų, neatstums.

Kad susidorotų, ji sako sau: „Ei tu, silpnavale, suimk save į rankas, mazgote!” Ir vėl skelbia karą savo kūnui, svoriui ir maistui. Ji jau žino, kad viena kartą pavyko laimėti, reikia tik vėl suimti save į rankas. Tik, štai, ne visada gaunasi, ji vis „ryja” ir „ryja”… Taip ir slenka gyvenimas nesiliaujančioje kovoje, vis mėginant suimti save į rankas.

Stipri moteris neskuba kreiptis pagalbos į aplinkinius ar, pavyzdžiui, psichologą. Tai – silpnumo požymis. Iš pradžių bando pati susitvarkyti. Ar bent jau mokosi lieknėti iš tokių pat „stiprių” žmonių. Ir bala nematė, kad po tokių mokslų viskas grįžta į ankstesnę vagą, o visiems tiems karams iššvaistomi ištisi dešimtmečiai gyvenimo. Juk moteris žino paslaptį – svarbiausia „suimti save į rankas”.

Ji niekaip negali suprasti, kad kūno ir jo su mityba susijusių poreikių kontroliuoti neįmanoma. Čia reikalingas visiškai kitoks požiūris į save ir visiškai kiti metodai, kurių ji nežino, nes sukinėjasi aplinkoje, užpildytoje tokiais pačiais „kontroliuotojais” kaip ir ji pati. Juk tokių žmonių aplinkoje ji jaučiasi kaip žuvis vandenyje.

Kūną reikia išmokti suprasti, priimti, gerbti. Būtina rūpintis juo. Reikia, žinoma, ir šiek tiek kai ką pakontroliuoti, pavyzdžiui, savo mitybos įpročius. Ir tai viskas.

Pats laikas pripažinti, kad dieta – ne pats geriausias būdas kovoti su nereikalingais kilogramais. Mūsų organizmas labai išmintingas. Jis prisimena visas dietų jam suteiktas traumas, dėl to ir „suimti save į rankas” kiekvieną kartą darosi vis sunkiau ir sunkiau.

Stiprios moterys dažniausiai yra dar ir protingos moterys. Nors tikėjimas geležine valios jėga labai stiprus, vis dėlto jos galiausiai suabejoja ir pradeda ieškoti jau visiškai kitos informacijos. O gal netgi kreipiasi patarimų ir pagalbos į specialistus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *